5 найбільш очікуваних серіалів цієї зими

Дізнаємося продовження улюблених історій 

Стримінгові платформи все частіше оголошують прем’єри нових серіалів. Однак є стрічки, на продовження яких ми чекаємо з нетерпінням. Зима — чудовий привід нарешті дізнатися, що сталося з улюбленими героями та як далі розвиватиметься сюжет. 5 найбільш очікуваних серіалів вам у цьому допоможуть.  

«Емілі в Парижі», 2-й сезон

Прем’єра: 22 грудня 

Минулого року серіал «Емілі в Парижі» викликав неоднозначну реакцію: комусь не сподобався стиль одягу, а хтось засуджував стереотипне зображення Франції.  Попри невдачі та конфлікти, головна героїня досі залишається в столиці — серіал продовжили на 2-й сезон. Швидше за все, ми дізнаємося, як розвиватимуться стосунки дівчини з Габріелем та чи впорається вона з роботою в маркетинговому агентстві. «Я думаю, що Емілі постане перед вибором дуже непростих рішень», — розповів творець серіалу Даррен Стар. 

«Дивні дива», 4-й сезон

Прем’єра: 9 лютого 

Зйомки 4-го сезону серіалу стартували ще в лютому 2020 року, але через пандемію процес призупинили. Проте вихід тизерів та активна діяльність головних акторів у соціальних мережах переконують: «Дивні дива» невдовзі з’явиться на стримінговій платформі Netflix. У 4-му сезоні більше уваги буде приділено новому життю героїні Одинадцять, а ще ми узнаємо цікаві подробиці з її минулого.

«And Just Like That» (продовження серіалу «Секс у великому місті»)

Прем’єра: грудень 

Повернення серіалу «Секс у великому місті» очікують вже цього грудня — він складатиметься з 10 серій, кожна тривалістю 30 хвилин. Усі головні героїні, крім Саманти Джонс, знову з’являться на екранах після майже двадцятирічної перерви. Оригінальний серіал транслювався на HBO з 1998 по 2004 рік і складався з 94 епізодів. 

«Паперовий будинок», 5-й сезон 

Прем’єра: 3 грудня

Творці серіалу про пограбування «Паперовий будинок» оголосили про його завершення — 3 вересня вийшла перша частина п’ятого сезону, а 3 грудня на стримінговій платформі Netflix з’явиться друга. «Тепер банда буде залучена в незворотні ситуації, в дику війну. Це найепічніша частина з усіх, які ми зняли», — зазначив продюсер іспанського серіалу Алекс Піна. Що станеться з командою Професора, ми дізнаємося незабаром. 

«Відьмак», 2-й сезон

Прем’єра: 17 грудня

Дія серіалу відбувається у вигаданому світі — він схожий на Східну Європу пізнього Середньовіччя. Головні герої — відьмак Геральт, його названа дочка, принцеса Ціріта, та чародійка Йеннефер. Їхнє життя сповнене політичних інтриг і війни між коаліцією північних королівств і південною імперією Нільфгаард. 2-й сезон «Відьмака» вийде вже 17 грудня. Шоураннерка проєкту Лорен Шмідт-Гіссріх пообіцяла, що у другому сезоні сюжет стане «більш сфокусованим».


Реклама

Популярные материалы

Небанальні весільні сукні від українських брендів


5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Читайте також
Популярні матеріали