5 музичних новинок від українських артистів

Пісні про самотність, кохання та спогади про минуле

Пісня на основі поезії Сергія Жадана, нова співпраця TVORCHI та творча імпровізація Жені Галича з Ігорем Кириленком — такі музичні кліпи нещодавно презентували українські виконавці.

Ми зібрали пʼять новинок, на які варто звернути увагу. 

Сергій Жадан та «Мертвий півень» — «Жінка з чорним, як земля, волоссям»

Гурт «Мертвий півень» вирішив переспівати один із найчуттєвіших віршів Сергія Жадана — «І жінка з чорним, як земля, волоссям» з поетичної збірки «Вогнепальні й ножові».

Музиканти відзняли на композицію відеокліп про сильну сучасну жінку — ідучи ранковим містом, вона перетинається з учасниками гурту в різних життєвих обставинах. У кліпі є також відсилання до легендарного відео «Мертвого півня» на пісню «Холодно» 1998 року.

Сергій Жадан також долучився до виконання одного з куплетів пісні.

TVORCHI та Pozdnіakov — «Каланхое»

Pozdniakov став підопічним гурту TVORCHI у проєкті «Неймовірні дуети» на Новому каналі. Артисти обрали хлопця серед десятків претендентів — він підкорив їх своєю харизмою та грою на гітарі. 

У результаті спільної роботи TVORCHI та Pozdniakov написали трек «Каланхое». Текст пісні та мелодія вокалу належать молодому артистові, а музику та саунд написав і спродюсував Андрій Гуцуляк з гурту TVORCHI.

«Наше суспільство має досить стереотипну думку про те, що лише дівчата можуть кидати хлопців і розривати стосунки. Але і дівчатам розбивають серця. Героїня пісні дуже хоче бути з хлопцем, він залишається, але обоє розуміють, що завтра він поїде назавжди», — розповідає Pozdniakov. 

MONATIK та TUMAZAR — «Мила, не плач»

Пісня «Мила, не плач» написана про всіх українців, які через повномасштабну війну в Україні не можуть повернутися додому. Артисти співають про дівчину,  яка з болем у серці збирає спогади про своє минуле, намагаючись віднайти себе в новій реальності. Для TUMAZAR пісня має особливе значення, адже він написав її про свою сестру, яка вимушено живе за кордоном.

«Це пісня-підтримка, яку ми висловлюємо всім, хто вимушено виїхав. У треці нам вдалося поєднати дві різні думки: у MONATIK погляди більш позитивні, зрілі, сильні. А я більше про прийняття цього смутку», — каже TUMAZAR. 

Особлива частина треку — китайськомовний куплет, у якому артист співає про мрії та надії дівчини, яка намагається знайти свій шлях у великому світі. 

KOLA — «Титанік»

«Я завжди намагаюсь експериментувати зі звучанням і текстами, шукати нові підходи, щоб передати свої емоції. Але мені здається, що після всіх цих пошуків слухачі, як і я, скучили за справжньою любовною лірикою», — ділиться KOLA.

У новій композиції виконавиця оспівує кохання, що перемагає всі життєві негаразди, і розкриває глибокі стосунки між двома людьми, які є одне для одного опорою.

Женя Галич та Ігор Кириленко — «Убер»

Женя Галич та Ігор Кириленко створили пісню спонтанно завдяки творчій імпровізації — у композиції вони передали емоції самотності та відстані, з якими стикається кожен.

«Як тільки Женя увійшов у студію, я зрозумів, що у нас складеться дуже гарна пісня. Мені було цікаво, чи ми співпадемо по настрою, по ідеях. Як тільки Женя взяв у руки гітару — я все зрозумів і почав створювати музику», — зазначає Ігор Кириленко.

Відеокліп на пісню «Убер» підкреслює важливість емоційної близькості між людьми, незалежно від фізичної чи метафоричної відстані або фізичних обмежень.


Реклама

Популярні матеріали

Вибір тижня: стильні новинки на весну-2025 від українських...


4 завжди актуальні моделі взуття, які знадобляться в гардеробі...


Мініспідниця — мастхев у весняному гардеробі: яку модель обрати на...


Читайте також
Популярні матеріали