5 мобільних застосунків, без яких не обійтися

Радимо їх завантажити

Значну кількість часу ми проводимо за своїми телефонами: гортаємо стрічку новин в Instagram, переглядаємо відео на YouTube, читаємо публікації у Facebook, відповідаємо на дзвінки чи пишемо комусь повідомлення. Але наші ґаджети не обмежуються тільки своїми базовими функціями та можливостями соцмереж — у них доступні ще й корисні застосунки, які нагадуватимуть про важливі справи та допомагатимуть розвиватися.

Про такі ми й розповімо в цьому матеріалі. 

Duolingo

Це один із найкращих додатків для вивчення нової мови. Duolingo допомагає закріпити знання за допомогою вправ зі слухання, читання та письма, а також пропонує відстежувати свій прогрес. Додаток має версію Premium, однак звичайної достатньо для засвоєння мови на початковому та середньому рівнях.  

Snapseed

Професійний редактор Snapseed — це можливість покращити якість фотографій: здійснити точкову корекцію, деталізувати, попрацювати над балансом білого та використати потрібні фільтри. Якщо вам сподобається кінцевий результат, то можете сміливо зберігати шаблон обробки і користуватися ним пізніше. Загалом у додатку є 29 інструментів для роботи над зображеннями.

Moneon

Щоб зрозуміти, як і на що ви витрачаєте гроші, варто завантажити Moneon. Додаток визначає основні рубрики, куди розподіляються фінанси — наприклад, їжа, транспорт, розваги, подорожі тощо. Щодня ви визначаєте, що придбали, і вносите суму в потрібну рубрику. Наприкінці місяця Moneon дозволяє проаналізувати, скільки ви витратили і на що — найбільше. 

Weekly

Такий застосунок — ідеальна можливість контролювати свої справи. Користувачу потрібно внести дані про заняття, а Weekly щоразу про нього нагадуватиме. Для кращого візуального сприйняття застосунок наводить статистику виконання справ. 

Waterbalance

Щоб підтримувати здоровий спосіб життя, варто відстежувати свій водний баланс. Waterbalance допомагає вести такий облік та контролювати щоденну норму. Додаток також враховує індивідуальні параметри: зріст, вагу, вік і спосіб життя. 

Реклама

Популярные материалы

5 правил, дотримання яких не дасть збожеволіти від того, що...


Відродження України: як розвиватиметься українська культура...


Найважливіші продукти на сніданок, якщо обід та вечеря не...


Читайте також
Популярні матеріали