ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КОРОЧЕ ГОВОРЯ: 10 САМЫХ МОДНЫХ ТОПОВ ВЕСНЫ-ЛЕТА...

5 ДОСТОВІРНИХ КНИГ ПРО БРИТАНСЬКУ КОРОЛІВСЬКУ...

КРУАССАНЫ, МЯСО И ЙОГА: 8 СЕКРЕТОВ КРАСОТЫ ЭМИЛИ...

5 культових мелодрам про справжнє кохання

Із легендарними акторами

Інколи історія кохання інших людей може надихнути. На шалений вчинок, сплеск емоцій, сміливий крок… Героїні цих культових мелодрам пізнали справжнє почуття. Поринаємо у романтику і влаштовуємо затишний вечір кіно.

«У дзеркала два обличчя», 1996

Професор Колумбійського університету Грегорі Ларкін робить оголошення у місцевій газеті про те, що шукає дівчину. Так, він знайомиться із професором літератури Роуз Морган. Жінка живе разом зі своєю суворою мамою і має сестру. Роуз не вважає себе красунею і вже давно забула про побачення. Однак вирішує привести себе в порядок і все ж зустрітися із професором.

«Мости округу Медісон», 1995

Дружина американського фермера і мама двох дітей Франческа залишилася сама вдома на чотири дні. Неочікувано вона познайомилася із фотографом, який подорожує світом і звик бути сам. Ця зустріч змінить їхню долю.

«Зустріч двох сердець», 1973

Юна Кетті мріє стати письменницею. Вона має палке серце, вміє відстоювати свою думку і часто бере участь у студентських мітингах і демонстраціях. Хоча дівчина часто стикається із нерозумінням однолітків, вона не збирається опускати руки. Заразом Кетті закохана у першого красунчика школи Хаббла. Та чи зможе він впоратися із такою дівчиною?

«Незабутній роман», 1957

Відомий ловелас Ніккі Ферранте і співачка Террі Маккей познайомилися на борту розкішного лайнера. Незважаючи на його репутацію і заручини, вони полюбили один одного. Прибувши до Нью-Йорка, вони домовилися: якщо через 6 місяців їхнє кохання не згасне, вони зустрінуться на даху Емпайр Стейт Білдінг…

«Віднесені вітром», 1939

Екранізація роману американської письменниці Маргарет Мітчелл отримала 8 премій «Оскар» і любов глядачів в усьому світі. Актори Вів’єн Лі та Кларк Гейбл зробили вічною пару Скарлетт О’хари і Ретта Батлера, за любовними пригодами яких можна спостерігати нескінченно.

Текст: Дарья Андрийчук

Реклама

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

5 фільмів, сюжети яких хочеться забути, щоб насолодитися ними заново

Как этим летом носить широкие льняные брюки

10 неймовірних книг, які варто шукати на Книжковому арсеналі

6 нестыдных вопросов про натуральную и органическую косметику