КАК ПРАВИЛЬНО ПИТАТЬСЯ ПРИ COVID-19:...

10 ЛУЧШИХ СЕРИАЛОВ NETFLIX

«ЭКОШУБА — ЭТО СКОРЕЕ НЕ О СПАСЕНИИ ЖИВОТНЫХ, А ОБ...

ЧЕСТНОЕ СЕЛФИ: ПОЛНОСТЬЮ ОБНАЖЕННАЯ ЭШЛИ ГРЭМ...

150 БЬЮТИ-СЕКРЕТОВ НА ВСЮ ЖИЗНЬ

5 нових серіалів про жіночу силу, які стануть вашими улюбленими

За рекомендацією кампанії проти сексизму «Повага»

Фото: кадр із серіалу "І всюди жевріють пожежі"

Рейтинг статьи / 0
4 5 15

«І всюди жевріють пожежі» / Little Fires Everywhere

Серіал знято на основі книги Селесте Інґ, яка вийшла в світ у 2017 році і одразу стала бестселером. За сценарієм, події розгортаються в маленькому американському містечку. Авторитетна домогосподарка місіc Річардсон намагається протистояти норовливій художниці Мії Воррен, яка щойно переїхала у передмістя і не хоче миритися з закладеними раніше порядками.

Головні ролі у серіалі виконали Різ Візерспун і Керрі Вашингтон. Також у стрічці з’являться Джошуа Джексон, Розмарі Девітт та Джейд Петтіджон.


«Зроби себе сама: Життя мадам Сі Джей Уокер» / Self Made: Inspired by the Life of Madam C. J. Walker

Серіал розповідає про мадам Сі Джей Уокер, яка була успішною підприємницею і філантропом, запустивши лінію косметичних товарів для афроамериканських жінок. Вважається, що саме вона стала першою жінкою в США, яка заробила мільйон доларів. Головну роль в шоу виконала Октавія Спенсер.


«Почуватися добре» / Feel good

Мея Мартін — канадський комік-стендапер, яка живе в Лондоні. Вона намагається налагодити стосунки зі своєю дівчиною Джордж, паралельно відбиваючись від осуду родичів та друзів, а також веде війну з алкогольною та наркотичною залежностями. Головні ролі в серіалі дісталися Меї Мартін, Шарлотті Річі та Лізі Кудроу.


«Як ти смієш» / Dare me

Серіал  Dare mi, заснований на однойменному романі, поєднує в собі підліткову мелодраму і таємничі вбивства. Та інтересу серіалу додає ще більш незвичний елемент сюжету: запальна спортивна драма. Головні герої — члени досить посередньої команди підтримки школи. До їхнього містечка приїздить тренер, який береться зробити місцеву команду більш конкурентоспроможною перед змаганнями. Однак досить швидко на перший план виходить таємне життя юних персонажів .


«Робота над собою» / Work in progress

45-річна Еббі — відкрита лесбійка з нестандартною зовнішністю, яка залишається самотньою і нещасною. Перебуваючи в депресії, вона обіцяє собі, що здійснить самогубство, якщо через півроку не налагодить особисте життя. Жінка іде до психотерапевта, але під час сесансу той помирає від серцевого нападу, що лише ускладнює емоційний стан Еббі. Невдовзі під час вечері з сестрою Еббі знайомиться в ресторані з офіціанткою Кріс, з якою скоро іде на побачення.

Как правильно питаться при Covid-19: рассказывает диетолог

Первый выход в свет королевы Елизаветы II за семь месяцев карантина

Как похудеть за две недели: правила и меню от Аниты Луценко

«Экошуба — это скорее не о спасении животных, а об убийстве экологии»

«Не могу всем объяснять, что счастлива быть мамой и женой. Тоже зарабатываю деньги, насколько мне нужно», — Кристина Решетник

Как избавиться от женского животика: рассказывает звездный тренер Анита Луценко