5 кіноновинок для перегляду на зимових вихідних

Щоб гарно провести час

Новий рік уже минув, однак після нього ми маємо ще купу зимових вихідних. А гарно провести час можемо за переглядом фільмів — особливо тих, які зовсім нещодавно з’явилися на екранах.  

Пропонуємо 5 кінострічок, які не залишать вас байдужими. 

«Рука Бога»

Режисер: Паоло Сорентіні

Події розгортаються у 1980-х роках у Неаполі. Режисер розповідає історію великої неспокійної родини — банкір Саверіо та домогосподарка Марія Скіза переживають кризу у стосунках через подружню невірність. Наймолодший із їхніх дітей Фаб`єтто мріє вивчати філософію та відволікається від проблем на можливу зустріч із зіркою світового футболу на ім’я Дієго Марадона. Пізніше в сім’ї стається трагедія, тому Фаб’єтто змушений швидко подорослішати.

«Тік-так, бум!»

Режисер: Лін-Мануель Міранда

Фільм розповідає про композитора-початківця, який ледве зводить кінці з кінцями, працює офіціантом та намагається поставити власний мюзикл до того, як йому виповниться 30 років. Поки герой пише останню пісню, його дівчина хоче, щоб вони переїхали до Беркшира, адже їй запропонували викладати танці. Поступово хлопець починає зневірюватися в собі, а тиск оточення тільки посилюється. 

«У руках пса»

Режисер: Джейн Кемпіон

Події вестерну розгортаються у 1925 році. Брати Бербенки, Філ та Джордж, володіють невеликим ранчо і вже сорок років живуть разом. Філ Бербенк — жорстокий, зверхній та безпринципний, водночас його брат — м`який та податливий. І коли Джордж вирішує одружитися, Філ прагне помсти, адже вважає себе покинутим напризволяще. 

«Французький вісник»

Режисер: Вес Андерсон

У центрі сюжету — відділення американської газети «Французький вісник», розташоване у вигаданому французькому містечку Енну-сюр-Блазе. Фільм поділяється на три сюжетні частини:  в першій в’язень-психопат малює геніальні картини, які помічає колекціонер та поціновувач мистецтва, друга частина присвячена боротьбі молодих революціонерів у травні 1968 року, а третя — переграє старі телевізійні інтерв’ю.

«Не дивіться вгору»

Режисер: Адам МакКей

Викладач Рендалл Мінді та молода аспірантка астрономії Кейт Дібіаскі виявляють, що до Землі рухається велика комета, яка при зіткненні знищить усе людство. Вони поспішають на прийом до президента США, щоб повідомити про це, але їхні слова ігнорують. Згодом головні герої вирушають у медіатур всією країною. 

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали