5 книжок з яскравим сюжетом, від яких важко відірватися

На будь-який смак

Пристрасті, захопливий сюжет, таємниці, пригоди — чи не цього ми хочемо від книжок? Разом із видавництвом Vivat ми підготували для вас добірку видань із яскравим сюжетом, від яких неможливо відірватися з першої до останньої сторінки.

«Пристрасті Олімпу», Рейчел Смайт

Одна з найяскравіших новинок — графічний роман про особисте життя давньогрецьких богів. «Пристрасті Олімпу» Рейчел Смайт — один із найпопулярніших коміксів на платформі Webtoon: його переглянули понад 5 мільйонів людей. Комікс отримав чимало нагород, зокрема став бестселером New York Times. У 2019 році анонсували його телевізійну адаптацію.

У цьому романтичному, зухвалому та гостросоціальному коміксі авторка переосмислює грецьку міфологію і подає її дуже сучасно, в антуражі зі смартфонами, соцмережами та повагою до особистих кордонів.

Це класична історія про Персефону, яка виросла у світі смертних, а потім опинилася на Олімпі, у швидкоплинному, гламурному світі богів. Вечірки, тусовки, стосунки, інтриги — все, як у сучасному світі. Юна Персефона знайомиться з Гадесом і миттю відчуває, що між нею та чарівним, але загадковим володарем Підземного світу спалахує іскра. Життя молодої богині весни змінюється в одну мить.

«Поні», Р. Дж. Паласіо

Історія від американської письменниці Р. Дж. Паласіо розпочинається 1860 року. Життя 12-річного Сайласа однієї ночі обернулося на жах: троє вершників забрали його батька, геніального винахідника. Сайлас залишився сам на сам зі своїми тривогами, адже маму він втратив, ще коли був немовлям. Поруч із ним тільки його товариш-привид Рукавиця.

Та на порозі з’явився загадковий поні — і Сайлас вирішує покинути домівку й вирушити в небезпечну подорож. Дорога буде моторошною та сповненою перешкод, бо хлопець муситиме не тільки знайти батька, а й подивитися у вічі власним страхам. І кінь-провідник буде супроводжувати хлопчика на цьому шляху. Допомога Сайласу буде дуже потрібна — сам він видається людям дуже дивним, адже бачить духів і привидів.

Авторка зізналася, що написала цю історію за 2 місяці — не могла зупинитися. А ви не зможете зупинитися, поки не перегорнете останню сторінку цієї містичної й водночас доброї книжки.

«Демон Проспера. Потойбічник», К. Дж. Паркер

Ця книжка прийдеться до смаку шанувальникам історії про «Добрих передвісників». Містична атмосфера та особливий гумор роблять цю книжку незабутньою. Сподобається вона і шанувальникам готичної культури та горорів.

Це темне фентезі про світ, який кишить демонами та підпорядковується непохитним правилам. Світ, в якому безіменний екзорцист править своє діло… небездоганно: демона вигнано — і байдуже, що станеться з людиною. Проспер Шанцький — людина науки, апологет найчистіших принципів, вихователь першого у світі короля-філософа. А що і майстер Проспер, і княжич під його опікою одержимі, то далі говоритиме хтось із їхніх демонів…

До речі, К. Дж. Паркер — це псевдонім, під яким приховується британський романіст Том Голт. Під цим іменем він публікував свої фентезійні твори понад 17 років — таємницю письменника розкрили лише у 2015 році. 

«Ловець тіні», Донато Каррізі

«Ловець тіні» — це динамічне продовження історії про Маркуса і Сандру від італійського письменника та сценариста Донато Каррізі. Спеціаліст з аномалій Маркус та інспекторка-криміналістка Сандра об’єднують зусилля, коли в Римі стаються жахливі вбивства, а місту загрожує жахлива небезпека. Впіймати чудовисько без речових доказів та будь-яких підказок? Вони точно це зможуть. Маркусу і Сандрі доведеться розкрити складну таємницю, дослідити Архів Гріхів та навіть познайомитися з Дияволом.

Каррізі добре знається на особливостях детективного жанру — адже перед тим як розпочати письменницьку кар’єру, він працював адвокатом, а до того вивчав криміналістику. Яскравий сюжет, дух пригод та ретроатмосфера старої Європи, персонажі «з родзинкою» гарантують кілька приємних вечорів у компанії з цією книжкою. 

«Поміж злодіїв», Едрієнн Янґ

Яскраві пригоди чекають і на читачів книжок Едрієнн Янґ. Її дилогія про пригоди Фейбл — свіжа, як морський бриз, і нестримна, як океанська хвиля. «Поміж злодіїв» та «Однойменні» полюбилися читачам у всьому світі, книжку навіть рекомендував читацький клуб Різ Візерспун.

Мати Фейбл загинула під час бурі, батько кинув її саму на острові виживати поміж злодіїв та бездушних добувачів дорогоцінного каміння. Колись вона була маленькою, наляканою дівчинкою, а тепер виросла і стала гордою, незалежною донькою моря. Вона навчилася не довіряти нікому і покладатися лише на себе. Єдине, що нею зараз рухає, — бажання вибратися з цього клаптика суші, знайти батька й забрати належне. Її ситуативний супутник Вест зовсім не той, за кого себе видає. Але шляху назад немає — Фейбл пірнає з головою в пригоди. Байдуже, що в неї нема нічого, — вона мусить перемогти!

У цій історії є все, що робить її дуже яскравою: крута героїня, карколомні пригоди та вайб «Піратів Карибського моря».


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали