5 книжок, які допоможуть досягти успіху в бізнесі та кар’єрі

Час втілювати свої ідеї

Сучасний світ невпинно змінюється, а для досягнення успіху треба вміти швидко адаптуватися до змін та щодня вдосконалювати свої навички та розвиватися. Для того, щоб стати успішним та продуктивним у будь-якій діяльності, бізнесі та кар’єрі, пропонуємо до вашої уваги добірку книжок від видавництва #книголав, які допоможуть розширити знання у керуванні бізнесом, розробити нові принципи та стратегії, а також втілити творчі ідеї у роботі, реалізувати власну справу та обрати свій шлях розвитку на досвіді успішних кейсів та порад від відомих бізнес-консультантів.

«Як начинити гадюку салом. Рецепт створення бізнесу на творчості» Олександра Фідкевич

«Як начинити гадюку салом. Рецепт створення бізнесу на творчості» Олександра Фідкевич

«Як начинити гадюку салом» — покрокова інструкція про побудову бізнесу на творчості від підприємиці та директорки проєкту «Євген Клопотенко» Олександри Фідкевич. 

Понад шість років Олександра та Євген реалізовують унікальну для України модель бізнесу, в основі якої — творчість і кулінарія. Тож з огляду на власний досвід, у книзі Олександра пояснює, як ефективно перетворити креатив у комерцію та побудувати сильний особистий бренд.

Видання містить дієві поради про те, як створити бізнес-модель власної справи та правильно визначити її місію. Як досліджувати цільові аудиторії та працювати з ними. Як опанувати стратегічне планування та грамотно використовувати свій бюджет. Як працювати зі спонсорами та рекламодавцями. Та як власникам бізнесу реагувати на негатив і взаємодіяти з прихильниками. 

«Я зрозуміла, що хочу написати книжку-натхнення для тих, хто прагне зробити те, на що ніяк не наважувався: набратися сміливості й заснувати власний маленький бізнес, почати заробляти на творчості чи зухвалій ідеї, а можливо, стати продюсером або директором творчої людини. Якщо ви не маєте ані найменшої гадки, як усе це працює, — сподіваюся, саме ця книжка допоможе вам зробити перший крок у новий досвід!» — каже Олександра Фідкевич.

До всього, авторка говорить не тільки про успіхи, а й про труднощі. Та ділиться історіями із залаштунків організації кулінарного бізнесу. 

«Олександра Фідкевич створила рецепт-мастрід! Це надзвичайно практична книжка, яка до того ж написана легко, метафорично та з гумором. Творчим людям або підприємцям-початківцям вона дасть чітку схему дій, як можна впорядкувати та монетизувати їхню діяльність, операційним менеджерам допоможе проаналізувати робочі алгоритми й запропонує безліч крутих лайфхаків. А шанувальників Євгена Клопотенка книжка занурить у цікаву пригоду — адже хто не хоче потрапити на кухню шеф-кухаря — за лаштунки неймовірно успішного проєкту», — Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

«Дівчина-вогонь» Кара Елвілл Лейба

«Дівчина-вогонь» Кара Елвіл Лейба

Цей мотиваційний і практичний нонфікшн написала відома бізнес-тренерка, авторка бестселерів Кара Елвілл Лейба. На її думку, кожна дівчина та жінка може стати успішною та реалізуватися в улюбленій справі.

Це особистий путівник-посібник: він підкаже, як обрати себе, перестати виправдовуватися найпопулярнішими відмовками і наважитись на зміни.

Кара Елвілл Лейба — бізнес-тренерка, авторка 9 книжок-бестселерів, написаних на основі її блогу «Дієта з шампанського», ведуча власного подкасту «Зміни свій розум», який завантажили понад 9 мільйонів разів.

«Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах» Лоїс Френкел

«Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах» Лоїс Френкел

Авторка бестселерів про коучингову допомогу людям, які прагнуть досягти успіху в малому або великому бізнесі в усьому світі. Її книжки перекладені понад 25 мовами.

У книжці «Чемні дівчата не сидять у просторих кабінетах» Лоїс Френкел розглядає 133 помилки, яких жінки припускаються у роботі, та пропонує способи, як їх уникати надалі. А також пояснює, як поводитися в тих чи інших робочих ситуаціях, як будувати особистий бренд, як спілкуватися, одягатися і реагувати.

«Серійний переможець. П`ять дій для створення вашого циклу успіху» Леррі Вайдел

«Серійний переможець. П`ять дій для створення вашого циклу успіху» Леррі Вайдел

Успішні люди крокують від однієї перемоги до іншої, їх оминають проблеми й негатив. Принаймні так виглядає зі сторони, але це омана. Щоб перемагати — потрібно діяти. Про це розповідає у своєму бестселері відомий фінансовий консультант, успішний бізнесмен і коуч Леррі Вайдел.

Автор визначає цикл з п’ятьох кроків, до яких вдаються серійні переможці, щоб здобути бажане: ухвалення рішення, перевиконання, коригування, доведення справи до кінця, постійне вдосконалення. Ці, на перший погляд, прості прийоми вибиваються з уявлення більшості людей про концепцію успіху.

На його думку, якщо регулярно застосовувати наведені вище концепти у веденні бізнесу й повсякденному житті, можна досягти серійності у своїх перемогах.

«Абсолютна відповідальність: уроки лідерства від "морських котиків"» Джоко Віллінк, Лейф Бебін

Бестселер за версією The New York Times про принципи лідерства в умовах непередбачуваних змін. Автори книжки — Джоко Віллінк і Лейф Бебін — колишні американські військові, які, повернувшись зі служби, заснували власний консультаційний центр. Вони проводять тренінги з керівниками — тож їхній досвід допоміг людям по всьому світу навчитись керувати компаніями, отримати підвищення, обійняти кращу посаду і досягти поставлених цілей.

У книжці автори пояснюють основні принципи успішного керування компанією, як-от: дисципліна, визначення пріоритетів та ефективне планування вдалих стратегій, а також діляться власним досвідом керування командою та подолання стресових ситуацій.

Військове лідерство вимагає формування різноманітних команд для виконання надзвичайно складних місій і досягнення стратегічних цілей. Це безпосередньо корелює з діяльністю будь-якої компанії або організації. Принципи ефективних бойових лідерів можуть бути легко застосовані у світі бізнесу.


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали