5 книжок світових класиків, за якими були зняті фільми

Історії Доріана Ґрея, пані Боварі та Жоржа Дюруа

Література завжди була невичерпним джерелом натхнення для кіноіндустрії, особливо світова класика. Ми зібрали 5 книжок із «Золотої полиці» видавництва #книголав, а також їхні кіноадаптації, які варто подивитися. 

«Девід Копперфілд», Чарльз Діккенс 

Девід Копперфілд розповідає про своє життя: говорить про любов і жорстокість, розчарування та душевну щедрість, вдалі нагоди, яким так і не судилося збутися, та щасливі випадки, які так і не принесли нікому щастя. Хлопчик побачив на своєму життєвому шляху практично все, що тільки можна собі уявити чи вигадати. І тепер він міркує, як зберегти вірність собі, дорогим людям та добрим думкам.

Фільм «Історія Девіда Копперфілда» 

Режисер: Армандо Януччі

«Портрет Доріана Ґрея», Оскар Вайлд 

Це найуспішніша й найскандальніша з усіх книжок, створених Оскаром Вайлдом. Доріан Ґрей став жертвою свого прагнення до вічного життя, і його драматична, парадоксальна та загадкова історія досі залишається привабливою як для читачів, так і для кінорежисерів.

Фільм «Доріан Ґрей» 

Режисер: Олівер Паркер

«Пані Боварі», Ґюстав Флобер 

За роман «Пані Боварі» Ґюстава Флобера притягли до суду — книжку вважали за замах на суспільну мораль. Автор тільки розповів історію низки подружніх зрад, які чинила дружина провінційного лікаря, розчарована безбарвністю життя. Коли нудьга, яку не можуть втамувати численні коханці, перетворюється на відчай — тоді й з’являється конфлікт, що загрожує суспільній моралі.

Фільм «Пані Боварі»

Режисерка: Софі Барт

«Любий друг», Ґі де Мопассан 

Авантюрист Жорж Дюруа мріє про блискучу кар`єру. Головний герой не  має жодного таланту. Проте привабливий й улесливий юнак виявляє, що може підкорити серце будь-якої жінки. Він цим користується — і зрештою стає успішним.

Фільм «Любий друг»

Режисер: Деклан Доннеллан

«Граф Монте-Крісто», Александр Дюма 

Сюжет роману «Граф Монте-Крісто» Александр Дюма взяв з архівів паризької поліції. Справжнє життя Франсуа Піко під пером майстра жанру перетворилося на захопливу історію про Едмона Дантеса, в`язня замку Іф. Здійснивши зухвалу втечу, він повертається в рідне місто, щоб здійснити правосуддя і помститися тим, хто зруйнував його життя. 

Серіал «Граф Монте-Крісто» 

Режисер: Кевін Рейнольдс


Реклама

Популярні матеріали

«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Український суперфуд: 5 корисних страв із буряка


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали