5 книжок про кохання, які зігріють ваше серце цієї зими

Від романтичних різдвяних пригод до незламного кохання, що здатне пережити найскладніші випробовування

Чуттєві, проникливі та часом смішні — в цій добірці видавництво #книголав зібрало п’ять книжок, які підкорять ваше читацьке серце своїми історіями про стосунки. Від романтичних різдвяних пригод до незламного кохання, що здатне пережити найскладніші випробовування. Тут ви знайдете не лише легке читво для відпочинку, а й потужні романи, здатні змінити ваш світогляд.

«Наші душі вночі», Кент Грауф

Едді та Луї вже немолоді. Вони знають одне про одного рівно стільки, скільки належить знати сусідам, що багато років живуть у невеликому містечку на кшталт Голта. У них є дещо спільне — великі порожні будинки та почуття самотності після смерті дружини та чоловіка. Одного вечора Едді відвідує Луї та робить незвичайну пропозицію — розділити з нею ліжко...

Це зворушлива, глибока і ніжна історія про другий шанс, хиткі рамки пристойності та самотність. Про чоловіка та жінку, які в похилому віці об’єднуються, щоб боротися з подіями свого життя та своїми надіями на неминуче майбутнє.

«Різдвяне бажання», Кортні Коул

Зворушлива історія кохання від авторки бестселерів «New York Times» — Кортні Коул. Чарівний і химерний різдвяний роман про подружню пару Ноеля та Джону, які давно нещасливі разом. Зараз їм вже за тридцять, а їхні стосунки руйнуються через вимоги кар’єри й суперечливі бажання. Навіть звичайний вигул їхнього собаки Еліота закінчується сваркою. Одного разу пес тікає, і вони знаходять його в літнього чоловіка, який пропонує їм загадати бажання на старій сніговій кулі. Бажаючи безпечно повернути свого собаку додому, вони погоджуються на його дивну пропозицію. Ніхто з них не усвідомлює, що їхні бажання змінять хід життя... Можливо, назавжди.

Наступного ранку Ноель і Джона прокидаються в різних ліжках, у різних квартирах, що дає їм можливість відчути життя один без одного. Вони отримали все, про що мріяли, однак їм здається, що дечого бракує. Можливо, це шанс почати все спочатку? Чи зможуть Ноель та Джона віднайти шлях одне до одного, поки не стало надто пізно? Чи різдвяна магія має на них інші плани?

«Листи через море», Женев’єв Грем

Вісімнадцятирічна Моллі Раян мріє стати журналісткою, але натомість погоджується на будь-яку роботу, аби допомогти своїй родині пережити часи Великої депресії. Єдиною радістю в її житті є перегляд бейсболу з найкращою подругою Ханною і таємна закоханість у старшого брата Ханни, Макса, яка потім переросте у взаємну. Проте Канаду все швидше накриває велетенська хвиля антисемітизму, підживлювальна з-за океану гітлерівською пропагандою. За десяток років увесь світ втягнуто в Другу світову війну. Закохані Моллі та Макс опиняються в епіцентрі подій, які мають руйнівні наслідки для їхніх сімей і надовго їх розлучають. Поки від нього надходять листи з-за кордону, Моллі змушена зіткнутися з тим, що сталося багато років тому, але, можливо, ще не пізно виправити ситуацію?

Від розпачливих вулиць Торонто до охоплених боями берегів Гонконгу — це прониклива історія про невинну дружбу, яка переростає в заборонене кохання, про тяжкі випробування та нездоланну силу у найтемніші часи. «Листи через море» — перший роман письменниці, перекладений українською мовою.

«Кравчиня з Парижа», Джорджія Кауфманн

Роза Кусстачер змогла побудувати модну імперію завдяки своєму вмінню знаходити ідеальний образ для кожної миті. Однак зараз, коли вона готується до найважливішої зустрічі у своєму житті, вона розгублена та не збагне, що їй одягнути. Все її життя привело до цього моменту: бідну молоду селянську дівчину з містечка в горах Італії, якій довелося пережити війну, втекти, покинути тих, кого вона любила найбільше, і знайти собі місце у світі попри все, що стояло на його шляху.

Роза розповідає про своє дитинство, про втечу серед ночі, про надію і розбите серце у Швейцарії, про гламур і любов у Парижі. Про амбіції і провал у Ріо-де-Жанейро, про успіх і пошук себе в Нью-Йорку. Вона завжди й від усього тікала, але більше не буде.

«Рецепт ідеальної дружини», Карма Браун

Еліс Хейл, головна героїня роману, залишає кар’єру в піарі, щоб стати письменницею. Але це не єдині зміни у її житті — разом із чоловіком вона переїздить з Нью-Йорка у тихе передмістя. Не все йде за планом, жінка багато часу проводить у великому порожньому будинку, їй там дуже нудно, а ще її плани не збігаються з чоловіковими. Одного дня вона знаходить стару кулінарну книгу попередньої господині цього дому Неллі Мердок, яка була домогосподаркою і мешкала тут з чоловіком у 50-х рр.

Окрім рецептів, Еліс виявляє в книзі зашифровані підказки про подружнє життя та помічає схожість між історією цієї жінки та своєю. Це змушує її засумніватися у своїх стосунках із чоловіком. Вона починає контролювати своє життя і захищатись за допомогою кількох отриманих з цієї книжки секретів.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали