5 книжок, що змінять ваше мислення та допоможуть подивитися на світ по-новому

Трансформують думки в нові формати

Людина — категорія не статична. Наші думки, уподобання, погляди постійно змінюються під впливом різноманітних факторів: від природних вікових до змін всесвітніх тенденцій та трендів. Якщо ви відчули, що заклякли на одному місці, почали мислити дещо стереотипно, радимо вам почитати наш 5 книг, які трансформують ваші думки у нові, цікаві формати.

Кевін Сімлер, Робін Гансон. «Знайди слона: залаштунки повсякденного життя розум»

Приховані мотиви нерідко стають на заваді щирого альтруїзму. Це заважає дивитися на стан речей об`єктивно та оцінювати своє життя таким, яким воно є насправді. Автор цієї книги радить скористатися цим негативним боком наших прагнень та спрямувати власні приховані мотиви на благо, для власного щастя та загального добробуту.

Рафаелла Жордано. «Твоє друге життя, або Шанс змінити все»

А це — історія жінки, яка раптом незчулася, як опинилася в потоці рутини. Кожен день схожий на попередній, смак життя став прісним, і Камілла у свої тридцять вісім остаточно перестала радіти бодай чомусь. Але раптом в її житті з`являється такий собі фахівець з рутинології, Клод. Він знає, як повернути радість до життя. І щиро ділиться цим знанням із Каміллою та читачами, перевертаючи їхні усталені думки та погляди догори дриґом.

Джефф Ґоїнс. «Справжні митці не голодують: найсучасніші стратегії досягнення успіху»

А це порадник для тих митців, креативників та інших представників творчих професій, які вже мають навички нестандартного мислення. Проте, часто-густо не розуміють власної унікальності, не знають собі ціни, і це шкодить їхній кар’єрі та творчості. Автор переконує: бути митцем може будь-яка досить мотивована людина, чиї зусилля спрямовані на пошук натхнення, співпрацю, дисципліну та маркетинг.

Ейвері Ніл. «Якщо він такий чудовий, чому мені так погано? Як розпізнати й подолати аб`юз»  

Стосунки допомагають нам відчути себе щасливими, сповненими гармонії та спокою. Але коли стосунки перетворюються на токсичні, починають нищити нашу особистість, то вони стають якорем, що зашорює нашу свідомість та погляди на життя. Авторка цієї книги знає, як ідентифікувати такі стосунки, позбавитися їхнього згубного впливу та поглянути на життя по-новому. 

Адамс Скотт. «Як помилитися майже в усьому і виграти» 

Книжка переконає вас у тому, що програти не обов`язково означає втратити все. Іноді ваша поразка може стати для вас ще більшим трампліном до успіху. Головне — знати, як саме скористатися невдачею для досягнення бажаного на роботі, в стосунках та в усіх інших сферах.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Невестам на заметку: какие документы нужно менять после...


Як прийняти невизначеність: 12 правил від Джордана Пітерсона...


Читайте также
Популярные материалы