5 книг про красу, естетику й моду

Ідеальні для зимових свят

Іноді буває важко підібрати книжку, яка відгукується у твоєму серці. Краса, естетика й мода — це те, що викликає особливі емоції. Ми зібрали чудові видання для завзятих читачок, які також люблять історії про макіяж, моду, естетику та аромати. Пропонуємо ознайомитись із п’ятьма книжками, які можна додати до своєї колекції або подарувати близьким.

«Естетичний інтелект», Полін Браун

«Естетичний інтелект», Полін Браун

Коли йдеться про естетику — вкрай важливо вибирати найкраще. Коко Шанель казала: «Елегантність — це відмова від зайвого». Естетика важлива як у бізнесі, так і в житті.

Раніше авторка книжки очолювала північноамериканський відділ LVMH (Moët, Hennessy, Louis Vuitton) — провідної світової компанії в сегменті люксових товарів. У 2016 році вона залишила корпоративну кар’єру і приєдналася до Гарвардської бізнес-школи, де викладала курс «Бізнес естетики». Полін переконана, що запорука успіху — естетичний інтелект і естетична емпатія. У книжці вона розповідає, як використовувати естетику, щоб досягти цінності, та розказує про підходи, які допоможуть наростити естетичні м’язи. Ви дізнаєтесь, із чого складається естетика бізнесу та як застосовувати її принципи у своїй галузі діяльності. Цікаво буде дізнатись і про те, що приносить людям естетичну насолоду, як розвивати свій особистий стиль, як формується смак і як його розвинути.

«Твій щасливий одяг. Як психологія моди допоможе покращити стиль і життя», Донн Керен

«Твій щасливий одяг. Як психологія моди допоможе покращити стиль і життя», Донн Керен

Цю книжку написала психологиня-практик, стилістка світового рівня і колишня фотомодель Донн Керен. На її думку, мода — це надійний і доступний спосіб додати собі впевненості. Одяг також допомагає зберегти культурну ідентичність навіть тоді, коли суспільство вимагає асимілюватись. І навпаки, допомагає змішатись із ним, коли це вигідно. Знання про психологію моди допоможуть кинути виклик буденності. 

Трапляється, ми не надто замислюємось про те, що вдягаємо, але точно помічаємо, як сильно вбрання може вплинути на самопочуття. Одяг впливає на те, як нас сприймають інші. Донн Керен дає кілька простих підказок, як перетворити свій гардероб на потужний інструмент для досягнення успіху. У книжці вона розбирається із силуетами, фактурами, стилями і кольорами. Ділиться знаннями про те, як комбінувати одяг, створювати неповторний образ, справляти незабутнє враження та почуватися вільно і комфортно. Книжка про психологію стилю, науку шопінгу, аксесуари і свідомий гардероб.

«Парфумерний щоденник Зої», Олександра Орлова

«Парфумерний щоденник Зої», Олександра Орлова

Героїня цієї книжки Зоя комплексує через свій ніс. Вона вважає, що він великий, негарний та напрочуд особливий — чутливий до запахів. Тож дівчинка вирішує присвятити себе парфумерній справі. У своєму щоденнику вона занотовує все, що дізнається про аромати, видатних парфумерів і парфумерок, а ще вчиться створювати власні парфуми. У книжці поєднуються художня оповідь про Зою і розповідь про історію ремесла та жінок, які доклали рук до цієї царини. Це також історія про найлегендарніші аромати і сучасних зірок парфумерії.

Авторка книжки відвідувала лекції у знаменитому Сіетлівському музеї мистецтв, зокрема його студії з історії парфумерії. Вона розповідає про піраміду ароматів, з якої дівчата дізнаються про початкову, базову і ноту серця. Про види парфумів, ноти й акорди. Про те, як створювалися найвідоміші аромати, як виникла назва парфумів Miss Dior і чому саме Chanel№5. Тут є десятки запахів, подорож і французький шарм. Книжка стане чудовим подарунком для маленьких і дорослих дівчат, щоб розвинути смак і потяг до прекрасного.

«Різдвяна сукня», Кортні Коул

«Різдвяна сукня», Кортні Коул

Зворушлива святкова історія з легким дотиком до чарів. Двох жінок, розділених поколіннями, поєднує красива вінтажна сукня. Одна з них — Меґан, яка працює у модному журналі в Нью-Йорку і мріє стати дизайнеркою одягу. Модниця змушена повернутися до свого рідного міста, коли її батько несподівано помер. Вона бере на себе управління багатоквартирним будинком, де проживають літні люди. Дівчина засмучена, адже відчуває, що її планам побудувати кар’єру у модній індустрії — кінець. Несподівано для себе вона зав`язує дружбу з Еллі, яка дарує Меґ чудове плаття, сподіваючись, що воно принесе їй більше успіху. Сукня проведе Меґан до найкращої вечірки у житті, а також надихне слідувати власним бажанням.

Дуже тепла різдвяна історія зі щасливим кінцем, яка дає надію і віру у власні мрії та їхнє здійснення. Книжка про любов і спільність, а також про те, що ніколи не варто опускати руки. Залишить післясмак щастя та задоволення. 

«Писана краса: Історія макіяжу», Ліза Елдридж

«Писана краса: Історія макіяжу», Ліза Елдридж

Ліза Елдридж — одна з найшанованіших та найдосвідченіших візажистів в індустрії моди та краси. Вона працювала з міжнародними виданнями та найгламурнішими зірками світу, такими як Кіра Найтлі, Кейт Вінслет, Лілі Коллінз та Емма Вотсон. Цю книжку вона присвятила своїй найбільшій пристрасті — історії макіяжу, яку хоче розповісти. Вона ділиться серйозними знаннями у сфері beauty. Макіяж, яким ми його знаємо, став комерційно доступним лише в останні 100 років, але практика прикрашання обличчя та тіла є однією з найстаріших глобальних соціальних практик. Ліз пише про своєрідні причини нанесення макіяжу, матеріали, які використовують протягом поколінь, та гламурні образи, які наслідують люди. 

Вона неймовірно глибоко розкриває всю історію цього різновиду мистецтва, від єгипетських та класичних часів до вікторіанської доби та золотої ери Голлівуду, а ще досліджує передові досягнення науки про макіяж та робить деякі прогнози на майбутнє.


Реклама

Популярні матеріали

5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Рецепт тертого пирога з ягодами: крок за кроком


8 формул для образів зі спідницею максі


Читайте також
Популярні матеріали