5 фільмів для осінніх вихідних

Про стосунки та подорожі в ностальгічне минуле

У прохолодні осінні вихідні найкраще забути про повсякденні справи й насолодитися переглядом затишних фільмів. А ще краще — взяти чашечку чаю і загорнутися в теплу ковдру. Пропонуємо 5 кінострічок, які можуть прикрасити ваш осінній вечір. 

«Кафе бажань»

Режисер: Ніколя Бедос

Віктор й Маріанна одружені давно, однак їхній шлюб зазнає краху — зрештою, дружина виганяє чоловіка із квартири. Зневірений у житті Віктор користується подарунком сина — ваучером на «подорож у часі». Таку послугу надає спеціальне агентство — з його допомогою можна відтворити будь-який період зі свого минулого. Головний герой обирає 70-ті роки, коли вперше зустрів кохання свого життя  — Маріанну. Так театральні реконструкції та професійні актори допомогли Віктору знову по-особливому відчути життя. 

«Ідеальні незнайомці»

Режисер: Паоло Дженовезе

Головні герої фільму — давно знайомі друзі, які зібралися разом повечеряти. Їм здається, що вони знають все про кожного. Але одна з подруг пропонує зіграти в гру: якщо протягом вечері в когось задзвонить телефон, то потрібно відповісти за допомогою гучного зв’язку, а будь-яке смс-повідомлення треба читати вголос. Друзі поставилися до цього як до розваги, що прикрасить їхній вечір. Однак пізніше вони почали дізнаватися одне про одного зовсім несподівані речі — кожен приховував якусь таємницю, про яку ніхто не мав дізнатися.  Ті друзі, чиї секрети були відомі всім, уже не мали чого втрачати, тому наполягли на продовженні гри. Так вони й стали ідеальними незнайомцями. 

«Дощовий день у Нью-Йорку»

Режисер: Вуді Аллен

Ешлі тільки розпочинає свій шлях у журналістиці та мріє досягти успіху в професії. Вона домовляється про інтерв’ю з відомим режисером, але для цього їй потрібно бути в Нью-Йорку.  Вона їде до міста зі своїм хлопцем Гетсбі, але всі плани на вихідні псує дощ — зрештою, обіцяне годинне інтерв’ю для Ешлі перетвориться на її повне занурення у світ кіноіндустрії. Сам Гетсбі гулятиме вулицями Нью-Йорка і зустріне дівчину, в яку закохається. У місті-мегаполісі головні герої вперше і посваряться одне з одним. 

«Коханий з майбутнього»

Режисер: Річард Кертіс

Головний герой фільму Тім Лейк дізнається, що він може переміщатися в часі. Це особливість сім’ї — про неї чоловіку пізніше розповів батько. І хоч усе в житті Тіма склалося пречудово, він вирішує використати свою здібність для особистих цілей. Так чоловік повертається в часі до першого побачення з коханою дівчиною — тоді воно пройшло невдало, і в нього є можливість усе виправити і справити гарне враження. Тім хоче продовжувати переміщення в часі, поки їхні почуття не стануть взаємними. 

«Опівночі в Парижі»

Режисер: Вуді Аллен

Сценарист Гіл Пендер романтизує Париж і мріє переміститися в епоху 1920-х років. Чоловік приїжджає до міста разом зі своєю нареченою та її батьками. Головний герой не відчуває підтримки інших  — ніхто не розуміє його захоплень і не поділяє любові до міста. Гіл гуляє Парижем увечері й потрапляє до часової діри — так він опиняється в омріяних 1920-х роках. Зустрічаючись там з Хемінгуеєм, Пікассо, Фіцжеральдом, Гертрудою Стайн, він розуміє, що належить цьому часу і хоче залишитися там назавжди... 

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы