5 фільмів про Крістіана Діора та його спадок

Має переглянути кожен прихильник бренду

Цього дня 118 років тому народився геній fashion-індустрії, засновник модного дому Dior Крістіан Діор. Майстер уславився тим, що змінив післявоєнний світ моди: силует New Look, який повернув сяйво і блиск, спідниця-олівець і пишна спідниця на вузькій талії, знаковий барний жакет і багато інших винаходів.

З нагоди дня народження Крістіана Діора ми підготували добірку фільмів про нього та його спадок.

«Мсьє Діор», 1994 рік

Мсьє Діор

Документальний фільм, у якому зібрано все: біографія Крістіана Діора, творчий шлях, головні досягнення та видатні роботи. Окрім цього, у фільмі використано фрагменти чи не єдиного інтерв’ю майстра, що робить його ще більш цінним.

У фільмі Шарлотти Вернеж ви знайдете відповіді на запитання: як мода поставала після війни, як Париж зустрів нового модельєра, чому поверненню розкішних суконь раділи не всі? Ця вся інформація вміщена у всього 47 хвилин кінострічки.

«Крістіан Діор — Людина-легенда», 2005 рік

Крістіан Діор — Людина-легенда

Документальний фільм Філіпа Лафранші — один із найвідоміших про Крістіана Діора, адже він знятий за нотатками самого майстра та його колеги С’юзан Люлінг. Тож цю кінострічку мають переглянути всі прихильники Dior!

З перших вуст ви матимете можливість дізнатися про дитинство Діора, його перші кроки у світі моди та початок кар’єри у модному домі Lucien Lelong, парфюмерно лабораторію, колекцію New Look та багато іншого.

«Діор і я», 2014 рік

Діор і я

Рідкісні кадри роботи в домі Dior вже в наші часи. Раф Сімонс, його перша колекція для модного дому та всього 8 тижнів на її створення. Фридерік Ченг зміг передати, що ховається за кулісами: нерви, метушня, безсонні ночі. Без перебільшень і прикрас.

Inside Dior, 2017 рік

Inside Dior

До 70 річниці бренду Майкл Волдман на 6 місяців отримав ексклюзивний доступ за куліси Dior та зняв двосерійний фільм про першу колекцію Марії Грації Кьюрі.

Christian Dior, la France, 2018 рік

Christian Dior, la France

Франція і Dior — що може бути кращим? Саме це фантастичне поєднання зображує документальний фільм Фредеріка Міттерана. За твердженнями самого автора, картина розповідає про ті короткі 10 років, які Крістіан Діор встиг присвятити дизайну, а також розкриває екстраординарну особистість цього сором’язливого генія, який уникав пресу.


Реклама

Популярні матеріали

Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


13 головних трендів сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали