5 фільмів-казок з особливим новорічним настроєм

Дива трапляються

Зимові свята наповнені особливою енергією. У цей період всім кортить повірити в диво. Якщо ви чекаєте на подарунки від Санта Клауса так само, як і ми, пропонуємо переглянути наступні кінострічки, які збережуть у кожному з нас дитину.

«Різдвяна історія», 2007

Давним-давно в Лапландії у хлопчика на ім’я Ніколас трагічно загинули батьки. Жителі села вирішують самостійно піклуватися про нього. Ніколас живе в одній родин протягом року. А кожного Різдва його бере до себе нова сім’я.

«Ельф», 2003

Протягом усього року маленькі добрі ельфи готують сюрпризи для людей: майструють іграшки для дітей та малюють листівки для дорослих. Потрапивши у світ Ельфів, хлопчик Бадді хоче залишитися у цьому унікальному місці. 30 років пролетіли як один день, і він розуміє, що його зовнішність кардинально відрізняється від інших ельфів. А ще Бадді дізнається, що десь у далекому Нью-Йорку живе його рідний батько. Він вирішує познайомитися з ним.

«Гаррі Поттер і філософський камінь», 2001

Життя 10-річного хлопчика Гаррі Поттера не можна назвати простим. Батьки померли, коли йому був всього рік, а від дядька й тітки не варто чекати ніжності та добра. Однак у день його 11-річчя все змінюється. На порозі з’являється неочікуваний гість…

«Грінч», 2000

Зелений буркотун Грінч терпіти не може Різдво і не готовий пробачити місцевих жителів за нещасливе дитинство і самотнє життя. Щоб помститися всім й одразу, Грінч планує влаштувати найгірші різдвяні свята всіх часів і народів.

«Історія вічного кохання», 1998

Це не звичайна історія Попелюшки! Молода дівчина Даніела дуже розумна і незалежна. Вона не чекає, коли красень-принц звільнить її від усіх труднощів життя. Навпаки — вона сама готова прийти на поміч і врятувати його.

Текст: Дарія Андрійчук


Реклама

Популярні матеріали

Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Елегантно і цікаво: офісний стиль на Тижнях моди


Колонка G: як миритися за допомогою сексу?


Читайте також
Популярні матеріали