5 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ПОКУПАТЬ В 2021 ГОДУ...

40 СОВЕТОВ, КАК РАСКРУТИТЬ СВОЙ INSTAGRAM

30 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В ГАРДЕРОБЕ К 30...

15 РОМАНТИЧЕСКИХ ФИЛЬМОВ ДЛЯ ПРОСМОТРА ВДВОЕМ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

5 додатків, які допоможуть проводити час вдома з користю

Заняття на період локдауну

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Із 8 січня українська влада планує ввести жорсткий локдаун у зв’язку з пандемією коронавірусу. Щоб розважити вас у цей непростий період, пропонуємо скачати наступні додатки для смартфону. Вони допоможуть проводити багато вільного часу якісно та з користю. 

Yoga, Daily Yoga

Не важливо, чи ви вже експерт у йозі, чи тільки починаєте свій шлях, додаток буде корисним для всіх. Понад 500 асан, 70 йога-програм, пілатес та медитація! Додаток мотивуватиме вас займатися щодня, а тренер допомагатиме виконувати вправи правильно.

Kitchen Stories Recipes

Карантин — гарний час для того, щоб покращити свої кулінарні навички. Додаток Kitchen Stories Recipes наповнений відео- та фотоуроками, як приготувати смачні страви. Картинки настільки привабливі, що вмить надихають на створення власних кулінарних шедеврів. А рецепти, які вже встигли приготувати, можна зберігати в особисту книгу рецептів. Фоторезультатами своїх страв є можливість ділитися у додатку з іншими користувачами для обміну досвідом.

Bookmate

У вільний час можна не лише скролити стрічку в Instagram чи дивитися фільми, а й читати цікаві книги. Для цього завантажуйте додаток Bookmate, де знайдеться крута література на будь-який смак.

Сalm

А коли душа потребує спокою, скачуйте додаток Сalm. Це одна з найкращих програм для медитацій. До прикладу, найновіша медитація від експертів Тамари Левіт та Джефа Ворена допоможуть у боротьбі зі стресом, налагодять роботу серця, а також сприятимуть зміцненню стосунків із вашим партнером.

Lifesum: Diet & Macro Tracker

У період карантину важливо не зриватися і тримати тіло в тонусі. Сидячи вдома, ми можемо забути про фізичні навантаження та правильне харчування. Тому завантажуйте додаток Lifesum: Diet & Macro Tracker, який нагадуватиме про правильний спосіб життя і мотивуватиме залишатися здоровим.

Текст: Дарія Андрійчук

Подглядываем у блогеров: в чем работать дома на карантине

6 простых советов, как не сойти с ума на карантине

«Хороший рік/Поганий рік»: ТНМК присвятили нову пісню «карантинному» року

5 вещей, которые не стоит покупать в 2021 году

40 советов, как раскрутить свой Instagram

30 вещей, которые должны быть в гардеробе к 30 годам