5 детективних серіалів, від яких неможливо відірватись

Про розслідування загадкових вбивств

Не романтичними комедіями єдиними — іноді хочеться переглянути детективні історії з неочікуваною розв’язкою та заплутаним сюжетом. Зараз їх найчастіше знімають у форматі мінісеріалів, щоб повністю розкрити ідею та утримати глядача на якнайдовшу кількість часу. 

У цій підбірці ми розповідаємо про 5 нових детективних історій — настільки цікавих, що від них неможливо відірватись. 

«Вбивства в одній будівлі»

Події серіалу розгортаються в апартаментах багатоквартирного будинку у Верхньому Вест-Сайді Нью-Йорка. За загадкових обставин там гине людина — поліція вважає, що це було самогубство. Водночас троє сусідів в багатоквартирному будинку одержимі злочинами, тому вони починають вести кримінальний подкаст. Вони беруться за розслідування, адже в загибелі людини підозрюють усіх мешканців дому.  

 «Мейр із Істтауна»

За сюжетом серіалу, у передмісті штаті Пенсільванія детектив поліції Мейр Шиєн розслідує вбивство неповнолітньої матері-одиначки. Люди в окрузі сумніваються в здібностях Мейр, адже вона вже рік працює над справою іншої зниклої дівчинки. Водночас у детектива купа проблем в особистому житті: розлучення, син, який покінчив життя самогубством, і невістка, яка страждає нікотиновою залежністю. 

 «Невинний»

Коли Матео Відаль був студентом, то під час бійки випадково убив людину. Після чотирьох років за ґратами він влаштовується на роботу та налагоджує особисте життя. Одного разу дружина Матео їде у відрядження, і чоловіка починають насторожувати дивні повідомлення від неї... 

«Каштановий чоловічок»

Мінісеріал розповідає про вбивство молодої жінки — її тіло знайшли на дитячому майданчику. Поряд з жертвою хтось залишив каштанового чоловічка. Справу починають розслідувати й розуміють, що вона пов’язана з жорстоким вбивством ще однієї людини — доньки парламентського міністра.

«Паризька поліція 1900»

Події відбуваються в Парижі в 1900 році — за сюжетом, у Франції помирає президент, а рівень злочинності в країні стрімко зростає. Головний герой, молодий інспектор поліції, починає розслідування, пов’язане із загибеллю жінки, тіло якої знайшли в річці Сені. Крім виконання основного завдання, чоловік дізнається про одну державну таємницю...

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали