4 речі від українських брендів, які стануть вашою сімейною реліквією

Пройдуть крізь роки

Мільйони українців сьогодні повертаються до свого коріння, наново відкривають для себе Україну, вивчають її історію та звертаються до сімейних архівів, щоб знайти відповіді й там. При цьому багато хто зазначає, що у них практично немає сімейних реліквій, що передавалися б з покоління до покоління. Здається, зараз саме час їх створювати, і українським брендам є що нам запропонувати.

Тарілка GUNIA PROJECT

Тарілка GUNIA PROJECT

Керамічна тарілка з ручним розписом Gunia Project — річ, яка стане прикрасою святкового столу як сьогодні, так і за багато років. На виробі зображена дівчинка з котом з однойменної наївної картини 1950-1959 років, що зберігається в Музеї Івана Гончара.

Домашній посуд — чудовий спосіб почати формувати сімейні традиції. Адже саме за спільним столом збирається вся родина, її різні покоління, і така проста на перший погляд річ, як тарілка, може стати символом єднання.

Хрестильна сукня LESI PAK

Хрестильна сукня LESI PAK

«Життя переможе» — девіз молодого бренду зі Львова Lesi Pak, який створює одяг для немовлят. У сьогоднішніх реаліях України ці слова мають ще більш важливий і навіть сакральний сенс. Однією з ключових спеціалізацій Lesi Pak є класичні хрестильні сукні, без яких неможливо уявити як українську культуру, так і європейську. 

«Хрестильна сукня — це перша головна річ дитини, яка якраз і може дати старт тій спадкоємності, — ділиться дизайнер. — Людина, яка знає своє коріння, історію і шанує сімейні традиції, в майбутньому не має проблем із самоідентифікацією і з особливою шаною ставиться до своєї рідної землі та країни».

Ліжник GUSHKA

Ліжник GUSHKA

«Ґушка» — соціальний бізнес зі збереження та популяризації традиційного українського ремесла — ткацтва. Мета бренду — популяризувати та осучаснити традиційне. 

«Ми хочемо нагадати українцям та розказати всьому світу про якість та захопливу, неповторну автентичність українського продукту і принести з ним тепло і затишок у кожен дім», — розповідають у бренді, одним із ключових продуктів якого є ліжник. 

В умовах цієї важкої зими він не лише символічний, а й надзвичайно практичний.

Брошка GUZEMA JEWELRY

Брошка GUZEMA JEWELRY

Прикраси — це завжди історія про спадкоємність та зв’язок поколінь. Якщо у вашій родині ця традиція лише формується, то прикраси з колекції «Спадок» українського бренду GUZEMA JEWELRY можуть стати її чудовим стартом. Особливість колекції — вишивка хрестиком, яка прикрашає не рушники чи сорочки, а ювелірні вироби.


Реклама

Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали