15 українських фільмів, які дивилися найчастіше у 2023 році

Згідно з даними онлайн-платформи Takflix

Онлайн-платформа українського кіно Takflix оприлюднила рейтинг кінострічок, які глядачі переглядали найчастіше у 2023 році. До списку, опублікованого в соцмережах платформи, увійшли 15 фільмів різних жанрів: від ігрового кіно до документального.

Найпопулярніші ігрові фільми 2023 року

Найпопулярнішим ігровим фільмом стала трагікомедія «Я працюю на цвинтарі» Олексія Тараненка. На другому місці — «Люксембург, Люксембург» Антоніо Лукіча, на третьому —  його ж «Мої думки тихі».

Найпопулярніші документальні фільми 2023 року

Серед документальних фільмів найбільше переглядів зібрали «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» Надії Парфан, «Вусатий фанк» Олександра Ковша та «Байконур. Вторгнення» Ангела Ангелова.

Найпопулярніші класичні українські фільми 2023 року

Трійка найпопулярнішого українського класичного кіно виглядає так: «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, «Чи вмієте ви жити?» Олександра Муратова та «Пропала грамота» Бориса Івченка.

Найпопулярніші короткометражні фільми 2023 року

Серед короткометражних фільмів за переглядами лідирували «Капітан Бровари» Едуарда Нечмоглода, «ГКЧП» Аркадія Непиталюка і «Вхід через балкон» Романа Блажана.

Також платформа поділилася даними щодо найпопулярніших безкоштовних українських фільмів на платформі — ними стали «Я не хотіла робити фільм про війну» Надії Парфан, «Кохання» Микити Лиськова та «Кров`янка» Аркадія Непиталюка.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали