10 книг, щоб стати кращою версією себе

Якщо хочете змінити світ – починайте з себе! 

«Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок», Джон Куніос і Марк Біман («Книголав»)

Звідки беруться неймовірні ідеї? Що відбувається в людському мозку під час пошуку варіантів розв’язання проблеми? Як формуються інсайти і як можна збільшити шанси на їх виникнення? У книжці «Момент еврики» Джон Куніос і Марк Біман пояснюють, як саме виникають ідеї і що їх стимулює. Ви дізнаєтесь, як різні життєві обставини та умови впливають на
те, чи приходить до вас осяяння, а також — чи корисне воно і як краще його задіяти. Книжка виходить за рамки стандартних наукових принципів, щоб запропонувати по-справжньому креативні методи для реалізації вашого творчого потенціалу.

«Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути», Маршалл Ґолдсміт («Наш формат»)

Чи уявляли ви колись «себе ідеального»? А що зробили для того, щоб таким стати? Можливо, ви хотіли присвятити час рідним або прочитати фахову книжку, але вже півтори години граєте в ігри на смартфоні. Давно мріяли схуднути, але не можете встояти перед запахом тістечок. Середовище постійно відволікає нас від мети так званими тригерами — ароматами, ґаджетами та іншими дрібницями. Як «перемкнутися» зі спокуси на бажану дію, а потім перетворити це в звичку, розповість автор бестселера New York Times та Wall Street Journal Маршалл Ґолдсміт.

«Творча впевненість. Як розкрити свiй потенцiал», Девід Келлі та Том Келлі («Основи»)

Інноватика й творчість нині є цілком визнаними рушіями успіху в діловому світі – й чи не найціннішими якостями лідерів сьогодення. Та більшість із нас схильна лишати творчі лаври тим, кого заведено вважати «творчими людьми», ‒ фаховим художникам, скульпторам, дизайнерам чи письменникам. Ми забуваємо, що в дитинстві усі були творчими. Цією книгою брати Келлі нагадують нам, що в кожного з нас є вартісні думки й ідеї. Вони пояснюють на прикладах, що творчість – це спосіб мислення, настрій, проактивний підхід до пошуку нових рішень.

«Викрадачі вогню. Таємна революція змінених станів», Стівен Котлер та Джеймі Уіл (Yakaboo Publishing)

Книга про тиху, майже непомітну, революцію людських можливостей. Автори стверджують, що ми є «свідками вибуху, зростання руху, спрямованого на штурм небес і викрадення вогню», коли вперше в історії дякуючи досягненням науки і технологій,  раніше недоступні можливості може відкрити для себе будь-хто. Герої книги - античні філософи і пророки, хіпі та агенти спецслужб, інженери, які вживають мікродози психоделіків, військові, які їздять на медитації, бізнесмени, які відриваються на фестивалі в пустелі і трейдери з Уолл-стріт, які імплантують в мозок електроди. Всіх їх об’єднує прагнення «заглянути за хмари» - давня мрія людства, до здійснення якої ми підійшли ближче, ніж будь-коли в історії.

«Людський фактор: секрети тривалого успіху видатних компаній», Річ Карлґаард («Книголав»)

Як збудувати сильну й успішну компанію, що впевнено впроваджує інновації та зберігає стабільність навіть у кризові часи? Річ Карлґаард, видавець американського ділового журналу Forbes, видатний підприємець та аналітик, переконаний: ключ до успіху варто шукати в нематеріальній складовій бізнесу – так званому «людському факторі». Автор розповідає про те, як сформувати сильну команду, створити ідеальні умови для її розвитку та, зрештою, привести свою компанію до високих успіхів і перемог на тривалий період.

Серія «Класика Harvard Business Review» («Книголав»)

Перша книга - «Як управляти собою», Пітер Друкер

Які ваші сильні сторони? Як ви працюєте і взаємодієте з людьми? Чи є у вас плани на другу половину життя, завдяки яким можна подолати кризу середнього віку? Як описати тип робочого середовища, в який ви можете зробити найбільший внесок? Відповіді на ці та інші запитання допоможуть вам навчитися управляти собою, щоб ефективніше працювати й досягати бажаних результатів.

Друга книга - «Як управляти своїм босом», Джон Коттер та Джон Ґебарро

Автори книжки дійшли висновку, що взаємодія між босом та підлеглим будується на взаємній залежності. Дійсно, керівнику потрібна підтримка надійних і чесних підлеглих. А менеджерам не обійтися без допомоги начальства при налагодженні контактів з колегами з інших підрозділів, визначенні пріоритетів та отриманні доступу до найважливіших ресурсів.

Третя книга — «Мистецтво переконування», Джон Конґер

У наш час люди запитують не лише «що я маю робити?», але й «чому я маю це робити?». Вміння влучно відповісти на це запитання і є мистецтвом переконування. Як представити свою ідею чи позицію іншим, щоб її зрозуміли та прийняли? На чому будується ефективна презентація і як до неї підготуватися? У книжці «Мистецтво переконування» Джей Конґер розкриває чотири основні компоненти цього мистецтва й навчає правильно їх застосовувати. 

Четверта книжка серії — «Як обрати стиль лідерства», Роберт Танненбаум та Воррен Шмідт

Ви – бос. Чи варто вам усі рішення ухвалювати одноосібно? Чи, може, спершу обирати стратегію, а потім переконувати колег у правильності своїх ідей? Обговорювати все з підлеглими, але остаточний висновок залишати за собою, чи доручати вирішення проблем своїй команді? Кожен підхід в управлінні має свої переваги та недоліки. Книжка «Як обрати стиль лідерства» аналізує різні моделі менеджменту, показує зразки лідерської поведінки і допомагає обрати саме той стиль керування, який буде доречним у конкретній ситуації та забезпечить ефективне досягнення бажаних цілей.

«7 звичок надзвичайно ефективних людей», Стівен Кові («Клуб сімейного дозвілля»)

Світовий супербестселер, праця №1 у темі росту особистості. Вона позитивно вплинула на життя мільйонів людей в усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс. Книга навчить краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі і досягати їх. Це книжка для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на краще.


 


Реклама

Популярні матеріали

Образ дня: Мадонна показує, як носити трендову шубу від...


Святковий wishlist популярних українських візажисток


7 образів в етностилі, які вам варто повторити цього Різдва...


Читайте також
Популярні матеріали