SAVE THE DATE: ELLE ACTIVE FORUM ВПЕРВЫЕ ПРОЙДЕТ...

КАК НОСИТЬ ДЕНИМ В ЭТОМ СЕЗОНЕ

ВО ВСЕЙ КРАСЕ: АКТЕРЫ, НЕ ПОБОЯВШИЕСЯ...

11 ПРАВИЛ ЭТИКЕТА, КОТОРЫЕ КЕЙТ МИДДЛТОН...

ОЛИВКОВОЕ МАСЛО ДЛЯ ЛИЦА: КАК ПРИМЕНЯТЬ В...

10 фактів про серіал «Секс і місто», яких ви не знали

Поки фанати затамували дихання в очікуванні продовження культового серіалу, ми згадуємо невідомі факти про історію Керрі Бредшоу і її подруг

Фото: gettyimages

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

1. В контракті Сари Джессіки Паркер був пункт «ніяких оголених сцен». В інтерв’ю The Hollywood Reporter акторка зізналась: «У деяких зірок є шалені райдери та списки вимог типу «лише білі свічки у гримерці». В мене такого списку нема, принциповим є лише відсутність оголених сцен у кіно».

2. У містера Біга є реальний прототип, і це колишній виконавчий директор великої медіа групи Рон Галотті. Талановитий менеджер з реклами, ловелас, відомий нью-йоркський «тусовщик» був у стосунках з Кендес Бушнелл, авторкою книги «Секс і місто».

Кендес Бушнелл та її "містер Біг"


3. Керрі повинна була бути брюнеткою. Але продюсери змінили свою думку в останній момент, зваживши на те, що її прототип, Кендес Бушнелл все ж таки блондинка.

 Сара Джессіка та Кендес


4. Сара Джессіка Паркер спочатку відмовлялась зніматись в екранізації книги «Секс і місто». Агенту акторки довелось вмовляти її, оскільки вона боялась надто відвертих сцен у серіалі. У продюсерів шоу був запасний варіант: Керрі Бредшоу могла зіграти Ліза Едельштейн, відома за участю в серіалі «Доктор Хаус».


5. Культова спідниця Керрі в стилі балетної пачки була куплена на стоці (магазині з уціненими товарами) всього за 5 доларів.

6. Коктейлі в серіалі були несправжніми. Улюблений напій героїнь серіалу, Космополітен, як і весь інший алкоголь у кадрі насправді був безалкогольним. Акторки пили воду з харчовими барвниками або просто сік з журавлини.

7. Сина Міранди та Стівена зіграв один і той же хлопчик у серіалі, і пізніше у фільмі. Продюсери саги вирішили не шукати заміну рудоволосому Бреді для ролі у повнометражному фільмі.

8. Містера Біга повинен був зіграти не Кріс Нот, а Алек Бодлуїн.


9. Сцени сексу Саманти та її партнерів було складно знімати. В це важко повірити, адже у серіалі все виглядає дуже природно, тим не менше, Кім Кетролл зізналась, що їй було важко реалістично грати в сексуальних сценах.

10. Героїні серіалу жодного разу не вдягали той самий одяг двічі. Стилістка Патрісія Філд є авторкою неповторних образів Керрі, Міранди, Саманти та Шарлотти. Винятком є легендарна шуба – її Сара Джессіка одягнула 2 рази: в першому та останньому сезонах.