Жолдак повернувся?

Легендарний режисер прилетів до Києва після довгої паузи на запрошення мультикультурного проекту SOTA CINEMA & THEATER HUB, щоб провести ексклюзивний майстер-клас.

«Дивитися вистави Жолдака - це завжди незабутні враження, але говорити з ним про мистецтво та творчість - це терапія, актуальність якої підтверджує той факт, що зал ледве міг вмістити усіх охочих потрапити на його майстер-клас - зауважив продюсер SC&TH Олег Кохан. - Я сподіваюся, що в нас скоро з’явиться привід зібратися на прем’єру його вистави в Україні, хоча де б він не ставив, Жолдак завжди називає себе українським режисером, інтегруя таким чином, нашу країну до театрального світу».


Майстер-клас видатного режисера Андрія Жолдака зібрав аншлаг у києвському концертному залі БельЕтаж. На великому екрані глядачі побачили фрагменти його вистав останніх років, які Жолдак поставив у різних країнах, а також почули щодо його планів стосовно України. «Я б залюбки поставив сучасну українську п’єсу, якби вона була такого рівня, як сценарій Ларса Фон Трієра «Дім, який побудував Джек», - зауважив Андрій Жолдак. - А взагалі я вже маю прийти до вас, щоб збити сметану, бо ви трохи булькаєте». Найбільш конвертуємий у світі український режисер також сказав, що «зав’язав» з політичним театром, тому що він вичерпав себе і тепер у нього в пріорітеті вічні теми чоловіка та жінки, зради та сексу, а найулюбленішим автором він вважає того, над чиїм твором зараз працює.

На сцені окрім Жолдака сяяли народні артисти країни - Анатолій Хостікоєв, Ада Роговцева, Наталя Сумська, які вільно імпровізували на теми сексуальності та розповідали про роботу з майстром. А молоді актори із залу цікавилися, як потрапити на кастинг. На майстер-класі зібрався весь цвіт культурної інтелигенції - актори, продюсери, режисери, художники, журналісти, дипломати. Серед гостей були Роман Балаян, Володимир Огризко, Катерина Степанкова, Давид Петросян, Стелла Бен’ямінова, Іван Малкович, Юрій Володарьский, Олександр Дубовик, Олексій Гладушевський, Катерина Молчанова, Олексей Суханов, Андрій Білоус, В’ячеслав Жила.

Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали