КУДА ПОЕХАТЬ КАТАТЬСЯ НА ЛЫЖАХ, ЧТОБЫ ЭТО БЫЛО...

КАКИЕ ИНГРЕДИЕНТЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ В СОСТАВЕ КРЕМА, А...

КАКИЕ БОТИЛЬОНЫ (И САПОГИ) НОСЯТ ЗНАМЕНИТОСТИ...

СЧАСТЬЕ В ЧИСТОМ ВИДЕ: В СЕТЬ ПОПАЛИ ДВА НОВЫХ...

ОТКРОВЕННЕЙ НЕКУДА: ЭМИЛИ РАТАКОВСКИ СОЗДАЛА...

Вся правда про кумира Квентіна Тарантіно і Вуді Аллена: чому вам варто піти на фільм «Бергман»

Стрічка, знята до 100-річчя культового режисера

Фото: кадри з фільму,

Рейтинг статьи / 0
5 5 2

В український прокат у рамках проекту «Зірки DOC» виходить фільм, знятий до 100-річчя видатного режисера Інгмара Бергмана. Прем’єра документальної саги відбулася на Каннському кінофестивалі. Українські глядачі зможуть оцінити роботу Яне Магнуссон з 20 вересня.

У стрічці йдеться про найвеличнішого режисера, чиї фільми і спектаклі визнані безумовними шедеврами світового мистецтва. У центрі уваги – 1957 рік, час розквіту творчості Бергмана, коли лише за 12 місяців вийшло 6 грандіозних прем’єр!

У його доробку – понад 170 театральних постановок і 60 фільмів, низка книг, запуск власної кіностудії Cinematograph.  А ще в нього дев'ять дітей, п’ять офіційних дружин і кілька захоплень. Імениті кіномитці – від Квентіна Тарантіно і Вуді Аллена до Міхаеля Ханеке – вважають його абсолютним режисером.

Фільм максимально розкриє всю правду про шведського генія –  чоловіка, батька, коханця і режисера. У стрічці наведені фрагменти картин Бергмана, унікальна хроніка, інтерв'ю з рідними, колегами, друзями і коханими. У кадрі також можна побачити Барбру Стрейзанд, Лів Ульман, Ларса фон Трієра та Торстена Флінка.