РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

10 ТРЕНДОВ СЕЗОНА ОСЕНЬ-ЗИМА 2021/22

В Одесі відбудуться грандіозні концерти просто неба до святкування 30-річчя Незалежності України

Музично-мистецький проєкт Олексія Ботвінова

Рейтинг статьи / 0
3 5 10

До 30-річчя Незалежності України Олексій Ботвінов — всесвітньовідомий піаніст, засновник і президент міжнародного фестивалю Odessa Classics — приготував справжній подарунок: серію музично-мистецьких акцій просто неба з мультимедійним супроводом, які будуть проходити в Одесі та Одеській області. Партнер музично-мистецьких акцій — Національний одеський філармонійний оркестр під керівництвом неперевершеного Хобарта Эрла, народного артиста України. 

Метою проєкту, який проводиться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, є популяризація класичного музичного мистецтва серед широкої аудиторії, залучення молоді до такого різного і такого прекрасного світу української та світової музики. Адже, на думку Олексія Ботвінова, «класична музика — це справжній тренд у сучасному цивілізованому світі».

Треба зазначити, що народний артист України Олексій Ботвінов ще у 2008 році першим в Україні почав експериментувати з візуалізацією класики та масштабними концертами open-air. Олексій Ботвінов створив творчу авторську концепцію, в якій поєднується віртуозне виконання класичних музичних шедеврів та потужне візуальне рішення — новий формат з новими сенсами. І майстерно втілив її в життя — результатами стали успішні мультимедійні проєкти, що пройшли в найкращих концертних та оперних залах нашої країни (Київ, Одеса), у Швейцарії (Цюрих), Німеччині (Гамбург). Серед них — «Візуальна реальність музики», «Музика кохання», «Чотири елементи», Piano Light Show.

Унікальна творча концепція, розроблена Олексієм Ботвіновим для концертного туру, присвяченого святкуванню 30-річчя Незалежності України, напрочуд гармонійно поєднує класичну музику з яскравим мультимедійним супроводом. Візуалізація класики, за словами Ботвінова, підвищує градус глядацьких емоцій за допомогою відео- та світлових ефектів та може стати своєрідним поштовхом для відродження інтересу до класичної музики, особливо серед молоді. А формат open-air  дозволяє створити напрочуд натхненне дійство.

У рамках проєкту відбудуться грандіозні за своїми масштабами музичні мистецькі заходи — open-air концерти в Одесі та Одеській області, які зможуть відвідати всі охочі.

Зіркова програма музично-мистецького туру

Програма концертного туру складається як із творів української класики та сучасності для фортепіано в супроводі симфонічного оркестру — Миколи Лисенка, Петра Чайковського, Мирослава Скорика,  Яна Фрейдліна, кримсько-татарського геніального композитора Алемдара Караманова, так і світової музичної спадщини — Моцарта, Рахманінова, Шопена.

Соло фортепіано та художня концепція — Олексій Ботвінов, створення унікальних авторських відеоінсталяцій — VJ Videomatics (Київ) та Олексій Ботвінов.

Національний одеський філармонійний оркестр під керівництвом неперевершеного Хобарта Эрла, народного артиста України. За диригентським пультом — сам маестро. Ще у 1990 році Хобарт Эрл  познайомився з Одеським філармонійним оркестром, і так почалося багаторічне співробітництво, яке призвело до безпрецедентного розвитку оркестру. Маестро Ерл виступав з оркестром у кращих концертних залах  країн світу (в тому числі в Карнеґі-Хол, Нью-Йорк; Центрі Кеннеді, Вашингтон; Мюзікферайн, Відень; Барбікен-Хол, Лондон; Академії ім. Ф. Ліста, Будапешт; Філармонії, Кельн; зал Генеральної Асамблеї ООН; Національній аудиторії, Мадрид, тощо).

Особливої уваги заслуговують і локації, обрані для концертного туру, адже вони вдало поєднують у собі історичну значущість, архітектурну вишуканість та неповторні мальовничі краєвиди.

19 серпня — концерт просто неба «Музика біля моря» в Одесі, біля колонади Воронцовського палацу.

29 серпня — open-air «Музика у фортеці» в Аккерманській (Білгород-Дністровській) фортеці, Білгород-Дністровський, Одеська область.

Всі концерти туру безплатні.

19 серпня о 20.00

Музика біля моря

19 серпня о 20.00 в Одесі, біля колонади Воронцовського палацу — візитівки Південної Пальміри, улюбленого місця одеситів і гостей міста, — відбудеться грандіозний open-air концерт «Музика біля моря». Колонада, яку ще називають ротондою або бельведером, є одним із символів Одеси. Ця дивовижна споруда побудована за проєктом архітектора Ф. К. Боффо у 1826-1828 роках і, за словами очевидців того часу, була одним з найпрекрасніших місць палацу. Колись тут проходили культові театралізовані вистави за творами відомих класиків. Білосніжна колонада Воронцовського палацу вражає своєю красою і сьогодні. Звідси відкривається чудовий краєвид на морське узбережжя. Саме цю локацію було обрано для концерту просто неба за участю Олексія Ботвінова (соло фортепіано) та Національного одеського філармонійного оркестру під керівництвом Хобарта Ерла. Морський бриз, сяйво зірок і вишукана музика — неймовірно емоційне дійство.

29 серпня о 18.00

Музика у фортеці

29 серпня о 18.00 open-air концерт «Музика у фортеці» відбудеться на Одещині, у справжній старовинній фортеці. Білгород-Дністровська, або Аккерманська, фортеця — унікальна пам’ятка оборонної архітектури Середньовіччя та найбільша фортеця на території Східної Європи. Вона гордовито стоїть на скелястому березі Дністровського лиману на місці колишньої Тіри — давньогрецького поліса V-IV ст. до н. е. Прекрасно збережені мури, що височіють над темними водами лиману, стрункі вежі й нині вражають своєю величчю. Особлива локація для особливого концерту! Твори української класики та сучасності, світової музичної спадщини для фортепіано у супроводі симфонічного оркестру створять неповторну атмосферу. Просто неба можна буде насолодитися віртуозним виконанням цих шедеврів: Олексій Ботвінов (соло фортепіано), Національний одеський філармонійний оркестр, Хобарт Ерл (диригент). Старовинна фортеця, відчуття свободи, класична музика та потужна енергетика!

Нагадуємо, вхід на концерти музично-мистецького туру вільний.

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

5 beauty-проблем, на которые влияет неправильный прикус

Как украинская мода за 20 лет стала частью мировой fashion-системы

Самые модные укладки осень-зима 2021/22