15 ПРИНЦИПОВ ЭКОЛОГИЧНОЙ BEAUTY-РУТИНЫ

СЪЕМКИ ФИЛЬМА С ЭНН ХЭТЭУЭЙ ОСТАНОВИЛИ ИЗ-ЗА...

12 ФИЛЬМОВ И СЕРИАЛОВ С НИКОЛЬ КИДМАН, ЗА КОТОРЫЕ...

«ВСЕ КОНЧЕНО», — МИЛА КУНИС И ЭШТОН КАТЧЕР ОЧЕНЬ...

«Я СЕБЯ ПЛОХО ЧУВСТВОВАЛА И ПО-ДРУГОМУ СМОТРЕЛА...

У Києві відбудеться другий Міжнародний конкурс молодих дизайнерів International Young Designers Contest

У конкурсі візьмуть участь дизайнери з 11 країн

Рейтинг статьи / 0
4 5 1

У Києві відбудеться одна з наймасштабніших та впливових міжнародних fashion-подій у Східній та Центральній Європі — другий Міжнародний конкурс молодих дизайнерів. Цього року у конкурсі візьмуть участь дизайнери з 11 країн — Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, України та Чехії. Усі вони — переможці та призери національних конкурсів у своїх країнах, що забезпечило об’єктивність відбору та високий творчий рівень учасників міжнародного конкурсу.

International Young Designers Contest має на меті привернути увагу до України та Києва як до впливового центру креативу та інновацій, демонструючи рушійну силу індустрії запрошеним представникам провідних іноземних медіа. Цього року програма конкурсу включає кросдисциплінарні проекти Fashion Visual Art Residence, Kyiv Fashion Summit, відкриту лекцію Shape of colour та Шоу фіналістів.

6 липня відбудеться відкрита лекція про дизайн одягу та образотворче мистецтво Shape of colour від професора, креативного директора Istituto Europeo di Design, члена журі конкурсу​ Джованні Оттонелло, у конференц-залі офіційного партнера IYDC — готелю Aloft Kiev. Лекція безкоштовна, всі охочі можуть відвідати її, зареєструвавшись на сайті конкурсу.

7 липня відбудеться резиденція «Візуальне мистецтво моди» Fashion Visual Art Residence. Головна мета проекту — об’єднати на одному знімальному майданчику дизайнерів та фотографів з різних країн у спільному бажанні створити професійний fashion-продукт. 9 фотографів з України та країн Європи поєднають окремі образи дизайнерів-конкурсантів, щоб показати, наскільки різноманітне, толерантне та наповнене синергією талантів сучасне мультикультурне середовище.
 
7-8 липня відбудеться Kyiv Fashion Summit, головною подією якого стане круглий стіл Ukraine Now: роль креативних індустрій у промоції країни. Це професійна подія, яка об'єднає представників міжнародних медіа, іноземні делегації країн-учасниць Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів та українські провідні fashion-видання. Спікерами круглого столу виступлять представники авторитетних креативних компаній та державних інституцій, які продемонструють успішні кейси міжнародних культурних проектів. Модеруватиме дискусію журналістка Маша Цуканова. Географія учасників та їхня професійна компетенція дадуть змогу якнайефективніше представити напрацьований міжнародний досвід у побудові бренду країни, а також презентувати програми журналістам, що сприятиме створенню інформаційного поля для популяризації креативних індустрій країн-учасниць саміту. Круглий стіл пройде за підтримки Міністерства інформаційної політики України.
 

8 липня у Мистецькому Арсеналі в присутності гостей, міжнародних та українських медіа відбудеться Шоу фіналістів International Young Designers Contest, у фіналі якого міжнародне авторитетне журі визначить єдиного переможця конкурсу. Призовий фонд конкурсу становить 10 000 доларів і складається з ґранту на розвиток власного бренду та навчання на одному з курсів програми IED — Istituto Europeo di Design.

Партнерами призового фонду International Young Designers Contest спільно з Ukrainian Fashion Week виступають IED — Istituto Europeo di Design та Єлизавета Юрушева, бізнес-леді, власниця Fairmont Grand Hotel Kyiv та Riviera House, засновниця благодійного фонду «Обираємо майбутнє разом».