ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ЛОНДОНА, ЧАСТЬ...

ВСЕ, ЧТО НУЖНО СОВРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЕ В НОВОЙ...

«НА ПРОЕКТЕ ЕСТЬ СЕКС», — НИКИТА ДОБРЫНИН И ДАША...

В Києві відбудеться відкриття фотовиставки в рамках соціального проекту Milk Talks #силамам

За підтримки ЦУМ і Фонду «Таблеточки»

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

18 травня на 5-му поверсі універмагу ЦУМ відбудеться відкриття фотовиставки в рамках соціального проекту Milk Talks #силамам. Основною ідеєю проекту є підтримка материнства і збір коштів на допомогу мамам дітей, хворих на рак.

На виставці будуть представлені портрети, зібрані за три роки з найуспішніших матеріалів онлайн журналу Milk Talks з відомими мамами. Протягом двох тижнів можна буде побачити 52 портрети мам, серед яких Джамала, Катерина Молчанова, Зоя Литвин, Світлана Бевза, Марія Дідковська, Катя Сільченко, Олександра Олійник, Валерія Бородіна та інші. В день відкриття, при бажанні, можна буде зробити сімейне або приватне фото від відомих фотографів-портретистів — Дмитра Гончарова та Олени Грози, а для самих маленьких гостей передбачені активності від Urban Kids.

Крім того, в день відкриття на 7-му поверсі ЦУМ в Loft-просторі пройде Благодійний public talk, відвідати який може кожен бажаючий, заздалегідь зареєструвавшись за посиланням #силамам

Спікерами Благодійного public talk виступлять шість відомих мам: Маша Тимошенко, Ліна Христофорова, Олена Борисова, Аліса Купер, Слава Зоря, Євгенія Джигомон. Модератором панельної дискусії стане Поліна Неня. Кожна з героїнь поділиться своєю життєвою історією і корисними лайфхаками.

Материнство — це дуже життєво, іноді буває весело, а іноді буває дуже боляче. Іноді багато залишається за кадром. Щодня три мами в Україні дізнаються, що в їхньої дитини рак. Найбільше на світі вони хочуть, щоб їх дитина швидше одужала. Їм не потрібні подарунки. Але їм дуже потрібна допомога. Зрозуміти та підтримати маму найкраще може тільки інша мама, а як ми знаємо #силамам творить чудеса. Всі отримані гроші в рамках соціального проекту будуть передані в БФ «Таблеточки».

БФ «Таблеточки» — благодійний фонд, який захищає інтереси онкохворих дітей і їх сімей в Україні. З 2011 року понад 3500 дітей отримали адресну допомогу фонду на суму понад 176 мільйонів гривень.


 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

Книжная полка: что читает учредитель фонда «Таблеточки» Ольга Кудиненко?