«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

В Києві стартує фестиваль американського кіно «Незалежність»

З 2 по 6 березня в кінотеатрі «Київ» пройде 6-й Фестиваль американського кіно

За підтримки Посольства США в Україні 2 березня в Києві, стартує 6-й Фестиваль американського кіно «Незалежність», який стане ще однією віхою в ряду подій, присвячених святкуванню 25-річчя дипломатичних відносин між Україною  та США.

Оскароносна картина «Манчестер біля моря» відкриє фестиваль. Фільм відзначили «Оскаром» за «Найкращий сценарій», а Кейсі Еффлек отримав премію за «Найкращу чоловічу роль». Картина розповідає зворушливу історію нелюдимого чоловіка, який після смерті старшого брата змушений був повернутися додому, щоб доглядати за своїм племінником, а також розібратися зі складними відносинами зі своєю сім'єю і суспільством, в якому він народився і виріс.

Інший фільм програми - «Лавінґ» в головній ролі з Рут Неґґа. Вона була номінована на премію «Оскар» в категорії «Найкраща жіноча роль» за яскраву гру у відображенні реальної історії подружжя Лавінґів, яких засуджували до тюремного ув'язнення за вступ у міжрасовий шлюб.

Лірична комедія «Причепа» з чудовою Сьюзен Сарандон, в якій з тонким гумором розповідається історія матері, що вирішує переїхати слідом за дочкою в Лос-Анджелес в надії почати нове життя.

Також в програмі Фестивалю ще один номінант на «Оскар» та володар премії «Золотий глобус»,  -  новий фільм Тома Форда «Під покровом ночі» з Емі Адамс і Джейком Джилленгол в головних ролях. Фільм розповідає про таємниці минулого, які вважалися надійно вкритими.

Спеціальною подією фестивалю стане показ стрічки «Місячне сяйво» - володарки премії «Оскар» за «Найкращий фільм». Блискуче знята, тонка і складна картина про тендітність і вразливість людини, про самоусвідомлення та зв'язок з іншими людьми.

Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Фестиваль пройде в Києві з 2 по 6 березня в кінотеатрі «Київ».