ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ТРЕНД ATHLEISURE: ЧТО ЭТО И С ЧЕМ ЕГО НОСИТЬ...

ТРЕНД ЛЕТА 2018: КРОПТОП

ВСЕ НАРЯДЫ МЕГАН МАРКЛ С ТОГО ДНЯ, КАК ОНА СТАЛА...

«НЕ ДАЙТЕ МОЕЙ СЕСТРЕ ПОГИБНУТЬ КАК ПРИНЦЕССЕ...

У Києві відбудеться фотовиставка доньки Джейн Біркін - "Актриси"

25 унікальних світлин кіноактрис, особливо французького кіно – від найвідоміших зірок до акторок молодого покоління

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Двадцять п'ять неймовірно красивих портретів, зроблених у невловимо багатогранній, тихій і меланхолійній атмосфері, де поєднуються як складеність і точність композиції, так і постановка тіл з декораціями. Кейт Беррі тонко відтворює образ кожної актриси – якомога інтимніше, не так, як ми її бачимо в засобах масової комунікації, вона це робить для  досягнення чутливого вираження глибокої інтимності, реальної чи уявної.

Оригінальна виставка створена Французьким інститутом у співпраці з сином фотографа Романом Кермадеком та куратором, фотографом і журналістом Алін Арлеттаз. У Києві представлена в рамках Міжнародного кінофестивалю «Молодість». Серед моделей Кейт є Катрін Деньов, Шарлотта Генсбур, Адель Екзаркопулос, Одрі Тоту, Кьяра Мастроянні, Джейн Біркін, Елена Бонем-Картер, Ізабель Аджані, Ізабель Юппер і Еммануель Беар, Лу Дуайон, Моніка Беллуччі, Летиція Каста, Мелані Лоран, Софія Коппола, Валерія Бруні-Тедескі, Софі Марсо, Ванесса Параді та багато інших.

"Кейт була винятково ніжною та уважною людиною. Але за цією делікатністю ховався очевидний неспокій. І ця суміш ніжності й тривожності призводила до того, що її погляд на модель був надзвичайно зосередженим, але також дуже делікатним і при цьому без жодного намагання отримати щось натомість, що було дуже приємно", - розповіла подруга фотографа, акторка Ізабель Юппер.

Виставка створена Французьким інститутом у співпраці з сином фотографа Романом Кермадеком та куратором, фотографом і журналістом Алін Арлеттаз. У Києві експозиція представлена в рамках Міжнародного кінофестивалю «Молодість».

 

 

Одеться как Шарлотта Генсбур

Фото дня: как выглядит сумка за 120 тысяч долларов

Надо видеть: в Национальной опере Украины пройдет фотовыставка #InLoveWithBallet

Загрузка...