УЗНАЙТЕ, КАКОЙ У ВАС ТИП КОЖИ

ЛЕОНІД МАРТИНЧИК: З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ІДЕАЛЬНИЙ...

АНДРЕ ТАН СТАЛ ПРЕЗИДЕНТОМ UKRAINIAN FASHION...

ДЖАМАЛА ПОКАЗЫВАЕТ, КАК СОЧЕТАТЬ ТРИ ТРЕНДА В...

ЧТО НАДЕТЬ НА ВЕЧЕРИНКУ: 10 ЗВЕЗДНЫХ ИДЕЙ

У Києві відбудеться фінал XX Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє»

Володар Ґран-прі конкурсу буде представляти Україну на International Young Designers Contest!

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Фінальне шоу «Погляду в майбутнє» — це видовищна та важлива подія, організована Ukrainian Fashion Week, гостями якої стануть дизайнери, журналісти та провідні fashion-експерти. Вже двадцять років поспіль конкурс «Погляд у майбутнє» є стартовим майданчиком для  українських дизайнерів, першим кроком на шляху до успіху. Більшість із відомих в Україні та за її межами дизайнерів були переможцями чи фіналістами конкурсу. Олена Буреніна, Андре Тан, Олена Пржонська, Ксенія Шнайдер, Олександр Каневський, Юлія Єфімчук, Маша Рева, Яна Червінська, Артем Климчук, Іван Фролов, Кирило Харитонцев та багато інших вперше продемонстрували свої колекції на подіумі «Погляду в майбутнє». Цього року, подія відбудеться 29 травня в ArtHall D12. Свої колекції у фіналі представлять 18 конкурсантів, що були обрані з понад сотні претендентів на етапах конкурсу в Києві, Львові та Одесі. Конкурс проходить під егідою Ukrainian Fashion Council.

«Жодна країна, що будує fashion-індустрію, не може існувати без постійного притоку «свіжої крові». Для нас величезна честь та величезна відповідальність з року в рік демонструвати творчий потенціал молодих дизайнерів України. І так протягом 20 років» — голова оргкомітету конкурсу Ірина Данилевська.

У складі журі конкурсу — відомі українські дизайнери, члени Ukrainian Fashion Council Артем Климчук, Ліля Літковська, Юлія Паскаль, Іван Фролов та дизайнери Ксенія Шнайдер і Руслан Багінський. Голова журі конкурсу — Лілія Пустовіт, голова експертного комітету Ukrainian Fashion Council. Журі визначить долю трьох офіційних премій конкурсу, що підтримуються професійними призами.

Ґран-прі

Володар Ґран-прі конкурсу «Погляд у майбутнє» буде представляти Україну на International Young Designers Contest, що відбудеться 8 липня у Києві. А також отримає можливість участі у New Generation Day в рамках Ukrainian Fashion Week. Компанія Softorg підтримує конкурс «Погляд у майбутнє» і дарує переможцю інноваційну машину Jack A6F.

Друга офіційна премія 

Володар премії буде представляти Україну на International Young Designers Contest, що відбудеться 8 липня у Києві. А також отримає професійний подарунок від торговельної марки Braun — прасувальну систему Braun CareStyle 5 Pro. Це нова система, що побачила світ лише у травні.

Третя офіційна премія

Можливість участі у New Generation Day в рамках Ukrainian Fashion Week та професійний подарунок від торговельної марки Braun — прасувальна система Braun CareStyle. «Коли молодий дизайнер представляє свою колекцію на конкурсі «Погляд у майбутнє», він лише демонструє свій потенціал. Свій «необроблений» талант. Саме у первинному вигляді дизайнерський хист вперше постає на конкурсному подіумі. Завдання журі та оргкомітету не тільки розгледіти його, а й допомогти розкритися, реалізуватися з часом повною мірою. Саме тому основною темою візуальної історії цьогорічного конкурсу стануть будівельні матеріали.

Ідеї колекцій учасників такі ж різноманітні, як і матеріали, з яких ми будуємо навколишній матеріальний світ.

Кожен із молодих обирає абсолютно різні матеріали, кольори, фактури, щоби з часом сформувати свій особистий стиль та філософію майбутнього дизайнерського бренду», — розповідає про фінал конкурсу його директор Олександра Какуріна.

 
Фіналісти цьогорічного конкурсу:

 • Адамовська Єва (м. Львів);
 • Бригида Юлія (м. Київ);
 • Бутковська Соломія (Львівська обл., Миколаївський р-н, с. Розвадів);
 • Габ'як Ірина (м. Львів);
 • Гайова Анна (м. Київ);
 • Даневич Ірина (Київська обл., с. Крюковщина);
 • Даниліна Ірина (м. Одеса);
 • Добровольська Юлія (м. Київ);
 • Жарікова Катерина (м. Київ);
 • Карацюпа Анна (м. Київ);
 • Лебедько Ірина (Київська обл., м. Буча);
 • Макеєв Дмитро (Київська обл., м. Буча);
 • Муравицька Мар'яна (Київська обл., смт Коцюбинське);
 • Падалка Анастасія (Cумська обл., м. Кролевець);
 • Романишин Лілія (м. Львів);
 • Сідлецький Ігор (м. Львів);
 • Старчак Марія (м. Львів);
 • Ткаченко Єгор (м. Київ).

 

Узнайте, какой у вас тип кожи

Леонід Мартинчик: з чого складається ідеальний гардероб

Знай наших: українка Анастасія Падалка перемогла у Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів