У Києві відбудеться концерт до 55-річчя Кузьми Скрябіна

Присвячується пам’яті кумира мільйонів українців

Цього року Кузьма Скрябін відсвяткував би свій ювілей — 55 років. Згадати про артиста та насолодитися улюбленими хітами можна буде на події, присвяченій пам’яті кумира мільйонів українців — концерті «Шампанські очі», який відбудеться 19 серпня у Ботанічному саду ім. Гришка. У виконанні Київського академічного муніципального духового оркестру цього вечора звучатимуть улюблені хіти «Скрябіна». Диригентом буде маестро Микола Лисенко (молодший), праправнук відомого композитора.

«Назва "Шампанські очі" у всіх на слуху, адже концерти, які започаткували батьки Кузьми разом з  VINIL Concert agency, відбувалися вже двічі, а цьогоріч подія вперше відбудеться у Києві. Це буде особлива дата, адже у 2023-му Кузьма святкував би свій ювілей — 55 років», — діляться спогадами організатори VINIL Concert agency.

Кузьма Скрябін — один з найяскравіших та незабутніх українських музикантів. Цей талановитий артист, який залишив свій незгладимий слід в історії української музики, завжди вражав своєю силою та енергією на сцені. Він не лише писав пісні, які ставали шалено популярними серед публіки, а й вмів передати через них важливі ідеї та почуття.

«Кумир для мільйонів, символ епохи, але водночас простий і свій чувак для кожного! Його пісні стали народними й співаються серцем і душею мільйонами українців по всьому світу! І для нас він завжди живий, поки лунають його хіти! Не пропустіть найособливішу  подію літа!» — запрошують на подію організатори.

Концерти до 55-річчя Андрія Кузьменка також відбудуться в інших містах, зокрема 17 серпня, у день народження співака відбудеться фестиваль у Львові, а 20-го — хіти Скрябіна прозвучать в Одесі.

Квитки на київську подію шукайте за посиланням.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали