ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Треба йти: у Києві вперше відбудеться особливий концерт «Джаз у темряві»

Свої композиції представлять двоє незрячих музикантів-віртуозів 

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Для справжньої музики немає перешкод. Незрячі музиканти з Дніпра – піаніст Іван Мохій і вокаліст Геннадій Суменков – доводять це своєю творчістю! 24 вересня двоє віртуозів проведуть у київському Caribbean Club унікальний захід – концерт «Джаз у темряві».  До репертуару увійдуть як сучасні хіти в авторській обробці, так і класичні джазові композиції.

Іван Мохій не бачить з народження. У нього абсолютний слух і він професійний джазмен, знає напам'ять безліч композицій, сам пише музику і аранжування. Має відзнаки багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

На фортепіано грає з трьох років, а любов до джазу з’явилася ще під час навчання Харківському інтернаті для незрячих дітей. Там він, до речі, і потоваришував з Геннадієм.

«По радіо чув, як імпровізують Оскар Пітерсон, Чарлі Паркер, Декстер Гордон, і  розумів, що ця музика близька моїй душі. Так я обрав фортепіано і джаз. Я обожнюю імпровізації і свободу, яку несе в собі джаз. Усе, що не висловити словами, за тебе говорять каденції, ноти, пасажі і акорди», – впевнений Іван.

Він грав на джемах з такими музикантами як: Філо Машадо (Бразилія), Джорджіо Контененчіно (Бразилія), Аркадій Аврутскій (США), Бенні Бенаки (США) і Беніто Гонсалес (США).

Натомість на творчість Геннадія Суменкова  свого часу вплинули Гленн Міллер, Френк Сінатра, Стінг, Луї Армстронг, Бінг Кросбі, а також особистісні життєві ситуації.

Дует «Джаз у темряві» грає віртуозно і віддано, гаряче відчуваючи кожну ноту. Своїми особистими переживаннями і тонким сприйняттям музики артисти поділяться з киянами 24 вересня. Гості концерту зможуть по-особливому пізнати джаз, слухаючи композиції в темних пов'язках на очах.