Треба йти: 25-26 березня в Києві відбудеться культурний маркет KYIVNESS VOL.32

Найкращі знахідки від Парижа до Токіо, локальні та вінтажні проєкти, музика, їжа та напої

25 та 26 березня у коворкінгу Generator (м. Київ, вул. Грушевського, 3) відбудеться відкриття весняного сезону KYIVNESS (едішн 32). Серед знахідок цього разу нові та вінтажні парфуми Hermes, ексклюзивні пахощі Perfumer H, апсайклінг-проєкти та якісний вінтаж. У вартість квитка (250 грн на день) також входить відвідування лекцій, фітнес тренування, чайні та винні дегустації. Бонуси до кожного вхідного квитка від партнерів: -40% на чистку одягу у мережі екохімчисток КІМS; безплатне тренування від мережі спортхабів ЕБШ; знижка у закладі «Китайка» -20% на все меню до 31 травня.

Вінтажна селекція

У цій категорії представлені артефакти з усього світу: прикраси та аксесуари Givenchy, Vivienne Westwood, Pierre Cardin, Swarovski, Chanel, та ін. Шовкові сукні, добірка для чоловіків та декор — на третьому поверсі буде презентована добірка з Парижа, Нью-Йорка, Берліна та Сполучених Штатів.

Радимо звернути увагу на архівні колекції та знижки від 50% до 90% від апсайклінг-бренду Oversized Studio. Костюми, реконструйовані сорочки та вишиванки — кожен вироб «розбирають» і «збирають» заново, тому всі вони завжди унікальні та створені в єдиному екземплярі, а кожна колекція представлена в обмеженій кількості.

Локальні проєкти

На вас чекає колекція KSENIASCHNAIDER X DL1961. У березні 2022 року Sarah Faisal Ahmed  співзасновниця та головна креативна директорка DL1961 — запропонувала засновниці бренду Ксенії Шнайдер зробити колаборацію. Колекція була розроблена у Києві та Нью-Йорку, а виготовлена у Пакистані. Для цієї капсульної колекції використана перероблена бавовна Recover, також представлено фірмове «джинсове хутро».

У корнері амбітних локальних проєктів — O(FourFour), Mod44, Sense education, Feb, Platonic love.

Книжковий корнер та буккросинг

На вікенді можна знайти книжки від ist publishing — незалежного малого видавництва, каталоги та книжки від Bloob books. Enfante Terrible — видання-монографія Валерія Сахарука, українського мистецтвознавця та куратора, про життя та творчість українського фотографа Миколи Троха. Ця книга є результатом дослідження документальних матеріалів, а також негативів та фотографій, більша частина яких зберігається в Любомльському краєзнавчому музеї та Всеукраїнському благодійному фонді імені Миколи Троха. Stranger Than Kindness — книга, що збирає разом предмети, документи та зображення, тісно пов’язані з біографією Ніка Кейва — глибокого та меланхолійного поета сучасності.

Також на весняному едішені вперше буде працювати зона буккросингу — можна принести свою улюблену книгу та обміняти її на нову з колекції маркету.

Корнер українського вінтажу

Презентуємо проєкти Meraki з унікальною селекцією українського вінтажу та декору, Spadok Studio — українські автентичні вишиті сорочки та етноінтерпретації від Gaptuvalnya.

Лекторій

Суботній лайн-ап відкривають Женя Целік ****та Данил Овсянік **** з чайною дегустацією. Скуштуємо шу пуер, сильноферментований чай, що ніби додає відчуття швидкості, білий — найменш оброблений з чаїв, тонкий і сповільнювальний — і червоний, терпкий за кольором і за смаком. Кількість місць лімітовано.

О 14:00 «Цифровізація фізичних брендів: digital fashion та метавсесвіти» від Тараса Ковальчука. Тарас — metaverse-стратег в школі digital fashion Pushka.School, cтратег цифрової моди в La Muse та в P.Delayer, редактор та ведучий прямих ефірів в медіа про digital fashion Futurezine, партнер з комунікацій в New Digital Fashion Magazine. Поговоримо про те, які є ітерації digital fashion і які є філософські підходи: як бренди використовують віртуальні речі для маркетингу? Як працюють digital fashion бренди? Як зараз розвиваються метавсесвіти та як їх використовувати для комунікації.

Про жіночу прозу — від Лесі Українки до найсучасніших, поспілкуємось з редакторкою The Ukrainians, журналісткою та менеджеркою культурних проєктів Богданою Неборак. Які історії в українській літературі розповідають жінки? Голоси сильних українських письменниць завжди приносили з собою великі зміни в літературі, пропонували нові сюжети й грали виняткову роль у збереженні національної памʼяті. Чиї тексти нам варто перечитати сьогодні і які жіночі голоси визначають сучасну Україну через літературу?

О 18:00 Kyivness-лекторій запалить ex-сініор-стратег креативної агенції banda, напівбігун, любитель весни та адепт холодного душу Микита Трегуб. Розберемось, як зробити соковитий бренд для свого проєкту.

Неділя стартує з тренування від Наталії Харланової, сертифікованої тренерки за напрямками TRX, Stretching, Functional Training у спортхабі ЕБШ.

Лекторій відкриє Євгенія Аратовська, засновниця проєкту «Україна без сміття», соціальна підприємиця і громадська активістка. Євгенія відкрила першу в Україні сортувальну станцію європейського зразка. Поговоримо, звідки взявся пластик і в чому його користь? Як компанії уникають відповідальності і чому все одноразове таке популярне? Як можна зупинити виробництво і використання пластику? І головне — як діяти, щоб планета не захлинулася від нашого сміття.

О 15:00 відбудеться зустріч з Володимиром Волощуком, головним редактором DTF Magazine, та Юлією Сосновською — head of communications у don’t Take Fake. Тему зустрічі вирішили сформулювати тезою куратора тимчасового культурного простору МОТ/Module of temporality на Контрактовій площі Фабріса Бусто — «час в Україні не завмер».

Володимир та Юлія розкажуть про те, як команда працює в часи повномасштабного вторгнення, як виник МОТ, які проєкти реалізує DTF Magazine і навіщо вони все це роблять просто зараз.

О 17:00 — лекція та винна дегустація з Миколою Геличем, сомельє, вайнлавером та амбасадором натурального вина (18+).

Реєстрація та повний список лекторів та подій тут.


Реклама

Популярні матеріали

Шукайте свіжий випуск ELLE Decoration


10 трендових манікюрів для коротких нігтів на весну 2024 року...


Стилістка Марина Мартинів запустила платформу FÉMATCH для пошуку...


Читайте також
Популярні матеріали