25 та 26 березня у коворкінгу Generator (м. Київ, вул. Грушевського, 3) відбудеться відкриття весняного сезону KYIVNESS (едішн 32). Серед знахідок цього разу нові та вінтажні парфуми Hermes, ексклюзивні пахощі Perfumer H, апсайклінг-проєкти та якісний вінтаж. У вартість квитка (250 грн на день) також входить відвідування лекцій, фітнес тренування, чайні та винні дегустації. Бонуси до кожного вхідного квитка від партнерів: -40% на чистку одягу у мережі екохімчисток КІМS; безплатне тренування від мережі спортхабів ЕБШ; знижка у закладі «Китайка» -20% на все меню до 31 травня.
Вінтажна селекція
У цій категорії представлені артефакти з усього світу: прикраси та аксесуари Givenchy, Vivienne Westwood, Pierre Cardin, Swarovski, Chanel, та ін. Шовкові сукні, добірка для чоловіків та декор — на третьому поверсі буде презентована добірка з Парижа, Нью-Йорка, Берліна та Сполучених Штатів.
Радимо звернути увагу на архівні колекції та знижки від 50% до 90% від апсайклінг-бренду Oversized Studio. Костюми, реконструйовані сорочки та вишиванки — кожен вироб «розбирають» і «збирають» заново, тому всі вони завжди унікальні та створені в єдиному екземплярі, а кожна колекція представлена в обмеженій кількості.
Локальні проєкти
На вас чекає колекція KSENIASCHNAIDER X DL1961. У березні 2022 року Sarah Faisal Ahmed співзасновниця та головна креативна директорка DL1961 — запропонувала засновниці бренду Ксенії Шнайдер зробити колаборацію. Колекція була розроблена у Києві та Нью-Йорку, а виготовлена у Пакистані. Для цієї капсульної колекції використана перероблена бавовна Recover, також представлено фірмове «джинсове хутро».
У корнері амбітних локальних проєктів — O(FourFour), Mod44, Sense education, Feb, Platonic love.
Книжковий корнер та буккросинг
На вікенді можна знайти книжки від ist publishing — незалежного малого видавництва, каталоги та книжки від Bloob books. Enfante Terrible — видання-монографія Валерія Сахарука, українського мистецтвознавця та куратора, про життя та творчість українського фотографа Миколи Троха. Ця книга є результатом дослідження документальних матеріалів, а також негативів та фотографій, більша частина яких зберігається в Любомльському краєзнавчому музеї та Всеукраїнському благодійному фонді імені Миколи Троха. Stranger Than Kindness — книга, що збирає разом предмети, документи та зображення, тісно пов’язані з біографією Ніка Кейва — глибокого та меланхолійного поета сучасності.
Також на весняному едішені вперше буде працювати зона буккросингу — можна принести свою улюблену книгу та обміняти її на нову з колекції маркету.
Корнер українського вінтажу
Презентуємо проєкти Meraki з унікальною селекцією українського вінтажу та декору, Spadok Studio — українські автентичні вишиті сорочки та етноінтерпретації від Gaptuvalnya.
Лекторій
Суботній лайн-ап відкривають Женя Целік ****та Данил Овсянік **** з чайною дегустацією. Скуштуємо шу пуер, сильноферментований чай, що ніби додає відчуття швидкості, білий — найменш оброблений з чаїв, тонкий і сповільнювальний — і червоний, терпкий за кольором і за смаком. Кількість місць лімітовано.
О 14:00 «Цифровізація фізичних брендів: digital fashion та метавсесвіти» від Тараса Ковальчука. Тарас — metaverse-стратег в школі digital fashion Pushka.School, cтратег цифрової моди в La Muse та в P.Delayer, редактор та ведучий прямих ефірів в медіа про digital fashion Futurezine, партнер з комунікацій в New Digital Fashion Magazine. Поговоримо про те, які є ітерації digital fashion і які є філософські підходи: як бренди використовують віртуальні речі для маркетингу? Як працюють digital fashion бренди? Як зараз розвиваються метавсесвіти та як їх використовувати для комунікації.
Про жіночу прозу — від Лесі Українки до найсучасніших, поспілкуємось з редакторкою The Ukrainians, журналісткою та менеджеркою культурних проєктів Богданою Неборак. Які історії в українській літературі розповідають жінки? Голоси сильних українських письменниць завжди приносили з собою великі зміни в літературі, пропонували нові сюжети й грали виняткову роль у збереженні національної памʼяті. Чиї тексти нам варто перечитати сьогодні і які жіночі голоси визначають сучасну Україну через літературу?
О 18:00 Kyivness-лекторій запалить ex-сініор-стратег креативної агенції banda, напівбігун, любитель весни та адепт холодного душу Микита Трегуб. Розберемось, як зробити соковитий бренд для свого проєкту.
Неділя стартує з тренування від Наталії Харланової, сертифікованої тренерки за напрямками TRX, Stretching, Functional Training у спортхабі ЕБШ.
Лекторій відкриє Євгенія Аратовська, засновниця проєкту «Україна без сміття», соціальна підприємиця і громадська активістка. Євгенія відкрила першу в Україні сортувальну станцію європейського зразка. Поговоримо, звідки взявся пластик і в чому його користь? Як компанії уникають відповідальності і чому все одноразове таке популярне? Як можна зупинити виробництво і використання пластику? І головне — як діяти, щоб планета не захлинулася від нашого сміття.
О 15:00 відбудеться зустріч з Володимиром Волощуком, головним редактором DTF Magazine, та Юлією Сосновською — head of communications у don’t Take Fake. Тему зустрічі вирішили сформулювати тезою куратора тимчасового культурного простору МОТ/Module of temporality на Контрактовій площі Фабріса Бусто — «час в Україні не завмер».
Володимир та Юлія розкажуть про те, як команда працює в часи повномасштабного вторгнення, як виник МОТ, які проєкти реалізує DTF Magazine і навіщо вони все це роблять просто зараз.
О 17:00 — лекція та винна дегустація з Миколою Геличем, сомельє, вайнлавером та амбасадором натурального вина (18+).
Реєстрація та повний список лекторів та подій тут.