Що дивитися на Kyiv Art Fair: 8 галерей, які вас точно вразять

Відвідати подію можна безкоштовно у будь-який час та з будь-якої точки світу

Через посилення карантинних заходів ярмарок мистецтва Kyiv Art Fair вперше повністю пройде онлайн. Захід почнеться 22 серпня, як і було заплановано, проте триватиме на два місяці довше — до 31 жовтня. 23 галереї з України, Польщі та Франції експонуватимуть свої роботи на платформі kyivartweek.com. Відвідати подію тепер можна безкоштовно, у будь-який час та з будь-якої точки світу. Нижче розповідаємо про галерей-учасниць, на які радимо звернути увагу в першу чергу. І ось чому. 

Bereznitsky Art Foundation (BAF)

Україна, Київ, вул. Кожум`яцька, 22

Фундація, яка розвиває гуманітарну політику в Україні через грантові програми, конкурси та виставки, представить у межах Art Fair 2020 Bereznitsky соло-виставку художника Юрія Сивирина. Обовязково зверніть увагу на роботи «Маяк», 2020; «Конклав», 2020 та «Солодкі ігри», 2020.

Юрій Сивирин, «Конклав», 2020

Abramovych Art

Україна, Київ, вул. Бастіонна, 11-а

Усім, хто прагне долучитися до мистецтва та вникнути в творчість актуальних українських митців, прийдуться до смаку роботи Романа Мініна («Українська Мантра», авторська техніка, 2018), Олега Тістоли («Нілоти», 2020) та Степана Рябченка («Фіолент – кришталева крихітка. Із серії Віртуальний сад», 2018).

Олег Тістол, «Нілоти», 2020

Mironova gallery

Україна, Київ, пров. Лаврський, 9

З 2013 року митці Mironova gallery долучаються не тільки до виставках у нашій країні, а й у міжнародних художніх ярмарках, співпрацюють з іноземними художниками та кураторами. На стенді галереї представлені роботи цілої плеяди відомих художників, які при цьому співвідносяться між собою як два зовсім різні покоління. Роботи, гідні першочергової уваги: Віктор Сидоренко, із серії Witnesses, 2019, Сергій Мельниченко, «Молоді та вільні?», 2020, Waone Interesni Kazki (Volodymyr Manzos) Amorphous dreamscape, 2020.

Сергій Мельниченко, «Молоді та вільні?», 2020

Muzeon Experimental Centre

Україна, Одеса, вул. Леонтовича, 5

Центр співпрацює з локальними художниками та групами, які перебувають в субкультурному полі. Їхні роботи спрямовані більше на емпіричний досвід, на спостереження і дослідження навколишнього світу за допомогою інтуїтивізму та магічного мислення. Художники, які будуть представлені на KAF 2020: Вася Дмитрик («Дивачі», 2020), Анастасія Колібаба («411», 2020) Дарія Чечушкова («Шанування традицій»).

Вася Дмитрик, «Дивачі», 2020

39.9gallery

Україна, Київ

Цікаво, що жодна робота в онлайн-галереї не перевищує 39 999 гривень. При цьому на одній зі стін боксу буде розміщена всього одна робота — олійний живопис, ціною 39 999 грн, а на іншій — 10 робіт різних розмірів, загальною вартістю у 39 999 грн. Так галерея, яка протиставляє класичну мистецьку техніку більш сучасним мистецьким медіа, підкреслює власну концептуальну особливість. Серед робіт, які будуть представлені на KAF 2020: Олександра Вороніна, Без назви, 2015, Даша Зима, «Lady F», 2017, Kin, «Προφίλ Ii», 2010.

Даша Зима, «Lady F», 2017

 

Rými Art Gallery

Україна, Київ, вул. Пушкінська, 5

Арт-галерея, яка функціонує на засадах метамодернізму, у межах Kyiv Art Fair 2020 представить об‘ємно-просторову інсталяцію — приватний кінозал Cinema. Основний акцент на реалізацію мистецьких проєктів у нетипових умовах, інтервенція сучасного українського мистецтва у міське середовище. Роботи, які будуть представлені на KAF 2020: Аве («Телепузики спалюють Джордано Бруно на вогнищі», 2020), Аве і Оксінь  (Об’єкт №1, серія «Речі в собі», 2019) та Марго Резнік «Митець має палати, відео-арт, 2020).

Аве і Оксінь, Об’єкт №1, серія «Речі в собі», 2019

Галерея 83

Україна, Київ, вул. Тарасівська, 3-А

Заснована 2017 року художницею-графіком Іриною Гвоздик, галерея активно відроджує станкову графіку як повноцінний вид мистецтва. На Kyiv Art Fair будуть представлені роботи сучасних українських художників, спрямовані на віднайдення рівноваги між зовнішнім і внутрішнім: Альона Токовенко (диптих «Звiльнення», 2018),  Ленна Шарашидзе («25-й кадр», 2020) та Дмитро Просвєтов («Самара навесні», 2018).

Ленна Шарашидзе, «25-й кадр», 2020 

Makhno Art Foundation

Україна, Київ, вул. Генерала Шаповала 2, офіс #482

Архітектор і кераміст Сергій Махно 2020 року створив артфундацію, аби об`єднати архітектуру дизайн, українські традиції та ремесла в єдину могутню суміш. На KAF 2020 буде представлена перша частина проєкту «Це наші герої». Керамічні Dido — це продовження української зооморфної традиції. Серед робіт: 5-метровий Dido Pralis, маленькі артіграшки з благодійної колекції Dido.Covido та інші скульптури ручної роботи. Їхні автори — Сергій Махно, Олександр Яровий та В’ячеслав Одарченко.


Реклама

Популярні матеріали

Які босоніжки нам потрібні цієї весни


«Діамант — найгарніша і найбажаніша інвестиція»: засновниця Diva...


Сучасний погляд на українські традиції: чому варто відвідати...


Читайте також
Популярні матеріали