25 ИЮНЯ ВСТРЕТИМСЯ НА БЛАГОТВОРИТЕЛЬНОМ...

ЧЕМ НА САМОМ ДЕЛЕ ПИТАЮТСЯ МОДЕЛИ

КОХАННЯ ЯК БІЙ: «ОКЕАН ЕЛЬЗИ» ВИПУСТИЛИ НОВИЙ...

СОВСЕМ КРОХА: ВИКТОРИЯ БЕКХЭМ ПОДЕЛИЛАСЬ СВОИМ...

СКОЛЬКО СТОИТ ПРИЧЕСКА МЕЛАНИИ ТРАМП И КАК ЕЕ...

Save the date: Одеський кінофестиваль відбудеться з 15 по 23 липня

Офіційний постер для кінофесту створив арт-дует братів-близнюків Івана та Василя Костенків

Одеський міжнародний кінофестиваль продовжує традицію створення концептуальних постерів, не став винятком і новий імідж 7-го кінофестивалю. Головним символом події стала Муза, яка на постері представлена в образі ніжної й тендітної дівчини. Офіційний імідж 7-го Одеського міжнародного кінофестивалю був створений арт-дуетом братів-близнюків Івана та Василя Костенків, які є засновниками BRATY design studio.

«При створенні постера нам хотілося передати унікальну творчу атмосферу кінофестивалю, а також легкість та свіжість морського бризу, адже ОМКФ проходить на чорноморському узбережжі. На постері зображена Муза, головним лейтмотивом образу якої стала морська хвиля. Її обличчя приховано, тому що для кожного Муза - це особистий і таємничий образ», - кажуть Іван і Василь Костенки.

Нагадаємо, що 16 липня під час кіноперформансу на Потьомкінських сходах, буде показана унікальна німа кінострічка «Шерлок Холмс» 1916 року. Церемонії відкриття і закриття фестивалю відбудуться в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

Дневники ОМКФ: как понять фильм «Кроткая» Сергея Лозницы?

Українські моделі в офіційному ролику Одеського міжнародного кінофестивалю 

Фото дня: Анджелина Джоли с детьми на фестивале в Торонто

Загрузка...