Плани на вихідні: свято любові та рівності від VERTUHA х UKRAINEPRIDE

18 червня

Організатори диско-фанквечірок VERTUHA та команда пропатріотичного квірруху UKRAINEPRIDE об’єднуються для проведення спільного заходу. 18 червня київський клуб Closer стане місцем святкування любові, рівності та благодійності.

У музичній програмі заявлені 12 артистів, серед яких резиденти VERTUHA, запрошені диджеї та виконавці, а також гість з Італії — Nick Sanfrancisco. Сети відбудуться на двох сценах, що розташовуються просто неба — на Лісовому причалі та Garden. Вперше VERTUHA використає формат, де всі диджеї будуть виступати у парі й грати В2В. Також у приміщенні клубу відбудеться лекторій від UKRAINEPRIDE. Запрошеними лекторами стануть: Саша Жиляєв, Влад Болсун, модератор — Антон Ганічев, представник UKRAINEPRIDE.

Червень — традиційно місяць прайду (#PrideMonth), присвячений темі рівності та прав представників ЛГБТК(ІА+) спільноти. Чому VERTUHA підтримує ЛГБТК(IA+) та закликає всіх до прояву кохання як до себе, так і до людей поруч без упереджень та стереотипів? VERTUHA бажає жити в Україні, де людей сприймають такими, якими вони є.

«Наше невіддільне право з народження — жити повно та вільно. Ми маємо необмежений вибір своїх думок і тому обираємо гармонію та кохання. Ми створюємо світ за допомогою своєї душі та серця. Ніхто не має старатися заслужити любов, бо вона оточує та захищає нас. Немає порівняння та змагання, тому що ми всі різні і створені для того, щоби бути різними», — кажуть представники VERTUHA.

Традиційно частину прибутку з квитків організатори VERTUHA передадуть на благодійність. Починаючи з серпня минулого року, команда провела 7 вечірок, загальний благодійний збір яких склав 439 608 гривень. Цього разу формація та відвідувачі події збиратимуть фінансову допомогу для:

Культура Дії — на гуманітарну допомогу постраждалим жителям Херсонщини;

ГО Help animals — на порятунок тварин із Херсонщини;

80-ї бригади ДШВ ЗСУ — на ремонт техніки та купівлю спорядження.

Придбати квитки можна за посиланням.

Де: Closer, вулиця Нижньоюрківська, 31

Коли: 18 червня (початок — о 16:30)


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали