ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ЧТО НОСЯТ САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ДЕВУШКИ ЛОНДОНА, ЧАСТЬ...

ВСЕ, ЧТО НУЖНО СОВРЕМЕННОЙ ЖЕНЩИНЕ В НОВОЙ...

«НА ПРОЕКТЕ ЕСТЬ СЕКС», — НИКИТА ДОБРЫНИН И ДАША...

Плани на вихідні: виставка костюмів «Магія кіно» в Києві

Романтичні сукні з «Відданої» та вбрання зі стрічки «Захар Беркут» тепер можна побачити на власні очі 

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Майже на цілий місяць один із павільонів ВДНГ перетворився на ошатне місце, де оселилися мода і кіно. У період з 18 січня по 13 лютого тут проходить унікальна виставка «Магія кіно», в рамках якої відвідувачі зможуть на власні очі побачити костюми, які створювалися в ході сучасного українського кіновиробництва. Це новий для України масштабний формат, ініціаторами якого стали компанії FILM.UA Group та StarLight Entertainment.

Виставка «Магія кіно» дає змогу побачити на власні очі те, що раніше було доступне лише на екрані або сцені. Глядачі можуть зазирнути за лаштунки кіно, дізнатися виробничі секрети, побачити наскільки кропітка робота ховається за створенням костюмів для кіно. 

У колекціі організаторів – вбрання з популярного телесеріалу «Кріпосна», декілька суконь із анімаційного проєкту «Мавка». Перлиною виставки, безумовно, є серія суконь із романтично-фантазійної кінострічки «Віддана», а також одяг з україно-американьскої драми Ахтема Сейтаблаєва та Джона Вінна «Захар Беркут».

 

«Формування ринку, формування аудиторії, формування звички ходити на українські фільми – не просто завдання та мета для FILM.UA Group. Це наша місія. Тому ми вибудовуємо навколо наших проєктів цілі Всесвіти, і виставка костюмів «Магія кіно» – один з важливих кроків на цьому шляху», – розповідає PR та маркетинг-директор FILM.UA Group Поліна Толмачова. 

 

Виставка працюватиме для відвідувачів будь-якого віку з 10:00 до 20:00 у вихідні та з 12:00 до 20:00 у будні дні за адресою ВДНГ, Концерт-Хол (павільйон 9), пр-т Академіка Глушкова, 1. 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

«Океан Ельзи» випустили нову пісню, що стала саундтреком до фільму «Захар Беркут»