Must-visit: виставка «Масштаб часу» в Національному музеї «Київська картинна галерея»

Будуть представлені роботи художника Юрія Соломка

21 квітня о 16:00 у Національному музеї «Київська картинна галерея» відбудеться відкриття нової виставки «Масштаб часу» Юрія Соломка. У центрі робіт Юрія Соломка — поєднання Всесвіту і Землі у вигляді мап та світу в людському вимірі. Однією з головних частин виставки є великий зал, присвячений російсько-українській війні, що триває з 2014 року.

Роботи розділу — результат образного осмислення художником російсько-української війни. Він рефлексує, шукає образи, які б відображали його думки. Так, він перетворює La Danse Анрі Матісса на танець смерті, що зображений на тлі сучасної України. Загалом провідною темою робіт художника є людина з її щоденною працею, турботами, любов’ю та смертю. В експозиції представлені роботи, створені в Україні в передвоєнний і воєнний час.

Юрій Соломко запрошує нас до унікальної подорожі у просторі й часі. А щоб не збитися на манівці, для орієнтування у виставці-мандрівці створено путівник, де кожна зала відображена як окремий «материк сенсів», який можна відкрити для себе: КОСМОС, ЖИТТЯ, XX СТОЛІТТЯ, ВІЙНА, СВІТ МИСТЕЦТВА, ПОЧАТОК. 

Юрій Соломко — український художник, який з 90-х років працює з картами. Тема геополітики є лейтмотивом всієї творчості Юрія Соломка. Винайдена ним авторська художня мова висловлює рефлексію на геополітичні події, які відбуваються у світі, а також виявляє різні глибинні смисли. Соломко стверджує, що географічна карта — це один із найсильніших символів, які створила цивілізація. До інформації, що міститься в цьому документі, він вписує своє бачення життя.

Де: Національний музей «Київська картинна галерея» (Терещенківська, 9)

Коли: 21 квітня — 21 травня (відкриття — 21 квітня з 16:00 до 19:00, вхід вільний).

Вартість повного вхідного квитка — 200 гривень, пільгового — 100 гривень.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали