Культгид: куда пойти в январе 2022-го

Пусть первый месяц зимы станет незабываемым

Январь сложно назвать самым активным месяцем, когда дело доходит до мероприятий и событий, однако скучать нам точно не придется. Пока вы настраиваетесь на рабочие будни и понемногу входите в привычный график, предлагаем разнообразить свои выходные и насладиться оставшимися январскими днями.

Lifestyle-редактор Иванна Петрович подобрала кино-премьеры, выставки, концерты, спектакли и вечеринки, которые подарят вам новые эмоции и помогут отойти от праздничной суматохи.

Показ фільмів «Афект» та «Стоп-Земля»

Кадр з фільму «Афект»

Де: в кінотеатрах України

Коли: з 6 січня («Афект») та з 20 січня 

6 січня на екрани обраних українських кінотеатрів вийде трилер «Афект» із Беном Вішоу  головній ролі. За гру в цій стрічці актор був відзначений призом «Санденсу» — найбільшого фестивалю незалежного кіно в США.  У центрі сюжету – тихий і спокійний Джозеф, який веде рутинне життя в Лондоні. У день народження його не помічають колеги, а дратівливі батьки святкують лише для годиться. Хлопця дістає такий хід речей, він вривається в небезпечні авантюри столиці, і навіть пограбування банку не стане для нього межею.

Кадр з фільму «Стоп-Земля»

20 січня на екранах можно буде побачити фільм «Стоп-Земля» — чуттєву історію про дослідження себе. 16-річна Маша вчиться в звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів, вийти із зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати — ніколи не знатимеш, чи це взаємно.

Виставка «Код Дрюрера»

Де:  Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків 

Коли: До 27 лютого

Музей Ханенків представляє виставку «Код Дюрера». Музей вперше експонує усі гравюри німецького живописця і графіка зі своєї колекції. На виставці ви побачите 11 творів майстра, що належать до різних етапів його творчості, охоплюють різноманітні теми, виконані у трьох техніках: гравюра на дереві, гравюра на міді та офорт. Виставка також містить твори учнів Альбрехта Дюрера та художників, які наслідували та розвивали теми майстра, використовуючи іконографічні типи і технічні знахідки. Серед них – роботи Зебальда Бехама, Ганса Бальдунга Гріна, Альбрехта Альтдорфера, Вольганга Губера і Лукаса Кранаха Молодшого.

Виставка «Щедрик»

Де: Музей кіно Довженко-Центру, вулиця Васильківська, 1

Коли: 12–16 січня

У рамках масштабної кампанії «Щедрик: магія Різдва / Shchedryk: celebrating Christmas magic» Міністерство закордонних справ України підготувало мультимедійну виставку про шлях української мелодії від фольклорної пісні до відомого на весь світ різдвяного гімну. 12–16 січня 2022 року в Музеї кіно Довженко-Центру відбудеться мультимедійна інсталяція від PHOTINUS studio. Мовою сучасного мистецтва, через використання звуку, проєкцій, анімацій, кінетичних об`єктів, глядачі побачать історію Щедрика, точки перетину музичної композиції з історією України та світовою культурою. Вхід на подію вільний.

Різдвяний джазовий концерт

Де: Будинок Кіно
Коли: 8 січня

Що може краще ніж джаз створити казкову атмосферу зимових свят? І 8 січня ви зможете це на собі відчути. У Будинку Кіно відбудеться затишний вечір джазу Christmas Jazz. Відсвяткуйте Різдво під звуки милих серцю джазових нот та святкових вогнів. З думки про близьких людей та бажання побути з ними поряд, розділивши з ними найтепліші та ніжні емоції.

П`єса «1984»

Де: Театр на Подолі

Коли: з 5 по 19 січня

 У Театрі на Подолі представляють скандальну п`єсу Майкла Джина Саллівана за відомою антиутопією Джорджа Орвелла «1984». На глядачів чекає напружений сюжет вигаданої історії про життя в штучному світі, яка навчила любові навіть бездушних солдатів, від якого неможливо відірватись. 

Вечеринки в ARSENAL XXII

Где: киевский клуб ARSENAL XXII

Когда: весь январь 

Тем, кто планирует быть в тонусе после Нового года, январские ивенты в киевском клубе ARSENAL XXII не дадут расслабиться. В этот раз в анонсе резиденты знаковых техно-сообществ, среди которых Bassiani, KHIDI, Mala Junta,  Tijana T, Paramida (Panorama Bar), SPFDJ (Herrensauna), Pablo Bozzi (HÖR), HVL (Bassiani) & Yanamaste (KHIDI), Kettama, DJ TOOL (Mala Junta / Fast Forward Productions), David Vunk (Moustache Records). Детальная программа по ссылке


Реклама

Популярные материалы

Все, що потрібно знати про суд Джонні Деппа та Ембер Герд


Поліція затримала жінку, яка ввімкнула сирену повітряної тривоги...


Княгиня Шарлін публічно прокоментувала чутки про розлучення із...


Читайте також
Популярні матеріали