ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ИРАКЛИ МАКАЦАРИЯ: «ЕСЛИ Я ЖИВУ С ЧЕЛОВЕКОМ, ДЛЯ...

ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА: РОББІ...

"КАК Я РЕШИЛАСЬ НА ИНТИМНУЮ ПЛАСТИКУ, И ЭТО...

МЕНЯ НЕ УСТРАИВАЮТ ОТНОШЕНИЯ, НО И РАССТАТЬСЯ С...

Культгід ELLE: події вересня, які не можна пропустити

Концерти, виставки та фестивалі

Фото: instagram/tezza

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Оригінальна виставка Ґунтера фон Гаґенса «Всесвіт тіла»

До 31 жовтня, ВДНГ

«Всесвіт тіла» — це справжні людські тіла, збережені після смерті їхніх власників завдяки пластинації — спеціального методу бальзамування і консервації, винайденого німецьким лікарем Ґунтер фон Гаґенсом в 1970-х. Перша виставка Body Worlds відбулася в Токіо в 1995 році і незважаючи на неоднозначну реакцію, стала справжнім феноменом. Наразі у програмі пожертвування тіл зареєстровано понад 18 тисяч донорів, більшість з яких — німці. Пересувну виставку вже встигли оцінити понад 49 мільйонів глядачів у Польщі, Нідерландах, Китаї, США, Канаді та інших країнах. Для того, аби процес був більш наочним, тіла доповнять мультимедійними установками, які в деталях розкриють всі таємниці і назавжди змінять ваше уявлення про власний організм.

bodyworlds.com

Вистава «Приємна несподіванка»

4 вересня, Театр Актор

Розповідь про взаємини двох чоловіків євреїв. Звів їх нещасний випадок: один збив іншого на дорозі. В центрі історії — молодий хлопець і літній самотній чоловік. І тепер хлопцю доводиться доглядати за старим: такий вирок суду. Але як бути, якщо потерпілий не бажає йти на контакт і віддає перевагу усамітненню?

Постановка визнана хітом 2018 року. Вистава викличе співпереживання, сміх і змусить задуматися над складністю людських взаємин. Олексій Вертинський та Артем Ємцов у головних ролях.

«Чорний птах з білою відзнакою»

4 вересня, Київська фортеця

4 вересня — день пам'яті Василя Стуса, видатного українського поета, правозахисника, борця за незалежність України. Він був одним із найактивніших та найяскравіших представників українського дисидентського руху. З цієї нагоди Петро Миронов, Театр Маскам Рад, Київська Фортеця представляють авторську виставу Петра Миронова за поезією Василя Стуса «Чорний птах з білою відзнакою». Ми маємо знати свою історію.

Джаз Коктебель: Творча Дача

6 — 8 вересня, Труханів острів

Джаз Коктебель вперше за свою 17-річну історію пройде в Києві і, як завжди, обіцяє експерименти з новими форматами. На трьох окремих арт-резиденціях виступить близько 70 різних гуртів та музикантів. Серед гостей фестивалю — «Кукли Клауса», «Роялькіт», Goncharova Project, Grozovska Band, Usein Bekirov Quartet та інші. На фестивалі заплановані чотири резиденції: «Острів Крим», Koktebel beach Club, Koktebel Jazz і дитяча резиденція Jazz Kids.

Театральне шоу «Перформанс невидимого. Артіль маніфест»

6 вересня, Сцена 6

За один вечір та дві години фестивалю ви зможете побачити одразу чотири прем’єри сучасного танцю та ознайомитися із цілим спектром останніх тенденцій в цьому виді мистецтва. Ви станете першими в світі, хто побачить новонароджені майбутні шедеври сучасної хореографії. Артіль мініфест — це ваша персональна можливість долучитися до сучасного мистецтва трьох країн Європи, не виїжджаючи з власного міста. Такий собі «культурний безвіз».

Літературний Кураж Базар

7 — 8 вересня, ВДНГ

Другий рік поспіль Кураж Базар і Yakaboo роблять круту кооперацію — великий книжковий маркет. Лекторій сповнений лекціями відомих спікерів та письменників. Джаз лунатиме звідусіль, переносячи вас в історії з улюблених книжок.

OA Fest

13 вересня, Secret Place

Наймасштабніша молодіжна вечірка під відкритим небом стане найкращим завершенням літнього сезону.

Концерт How To Dress Well

13 вересня, клуб Closer

На Київ чекає неземний аудіо-візуальний перформанс, що об’єднає найважливіші складові усіх виступів How To Dress Well: високоемоційний вокал, якість звуку та ритмічну електроніку. Тільки на шоу Тома Крелла ви побачите унікальний сценічний сетап з відеорядом, що реагує на голос музиканта, та інструментами, що звучать чи затихають залежно від голосу їхнього творця. Таке пропустити не можна.

Концерт Evanescence

20 вересня, Stereo Plaza

Культовий гурт, на піснях якого виросло не одне покоління меломанів, повертається в Україну з новим альбомом Synthesis. Фантастичний синтез оркестрової рок-симфонії і неймовірного вокалу Емі Лі. 20 вересня улюблений мільйонами колектив збере аншлаг на концерті у столичному Stereo Plaza.

Вистава «Три високі жінки»

22, 26 вересня, театр «Сузiр’я»

Історія про анатомію тимчасової тканини людського життя. Поєднання в одне ціле молодості, зрілості і старості. Розміркування про минуле життя, свідомість та про суперечності, які закладені в одній людині. Вистава за мотивами п’єси Едварда Олбі (трагіфарс) «Три високі жінки» вперше буде показана українською мовою.

 

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Иракли Макацария: «Если я живу с человеком, для меня имеет большое значение вдыхать его аромат»

Культурні події для небанального лютого