ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

УЧЕНЫЕ ВЫЯСНИЛИ, О ЧЕМ ЧАЩЕ ВСЕГО ВРУТ В...

5 СЕКРЕТОВ, КОТОРЫЕ ПОМОГАЮТ ХЭЛЛИ БЕРРИ В 54...

ВИДЕОФАКТ: КРИССИ ТЕЙГЕН И ДЖОН ЛЕДЖЕНД СТАНУТ...

Культгід липня: події, на які ми так сильно чекали

НЕвистава від імерсивного театру, онлайн-вечорниці, фестиваль під відкритим небом і не тільки

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Музична програма з саксофоністом

Із 3 липня о 20:00, Причал

Звуки живої музики, зоряне небо над головою, непроглядна темрява в глибинах Дніпра і яскраві вогні Києва. Така романтична атмосфера на теплоході сприяє  ідеальному побаченню. Маршрут прогулянки пролягає від Річкового вокзалу вздовж Набережного шосе до мосту Патона і назад до Річкового вокзалу.

Онлайн Vechornytsi Олега Скрипки за участі Morphom, Adam, Panchyshyn та Khayat

5 липня

Олег Скрипка вже вп’яте збирає гостей з усього світу на віртуальний бенкет. У програмі — пісні, танці, вино і бесіди. Шановні гості: Morphom, Adam, Panchyshyn та Khayat . Трансляція події — 5 липня о 19:00, з Концерт Холу VV22 та PlayitPlay.com.

Олег Скрипка

Культурологічний фестиваль просто неба Kamianka Music Fest

11 липня, місто Кам’янка Черкаської області

Місто Кам’янка стало не випадковим місцем проведення такого фестивалю, адже має потужний музичний бекґраунд. У Черкаській області народився засновник польської композиторської школи ХХ століття Кароль Шимановський. Крім того, з 1865-го по 1893 рік  сюди приїздив уславлений композитор Петро Чайковський. Саме тут він надихався для написання понад 30 творів, серед яких опери «Євгеній Онєгін», «Мазепа», балет «Лебедине озеро»  та багато інших. Цього року Kamianka Music Fest приурочений до 180-річчя з дня народження Чайковського.

Хедлайнером класичної частини фестивалю стане перший незалежний оркестр в Україні «Віртуози Києва», які впродовж року взяли участь у понад 100 концертах в Україні, Ізраїлі, Азербайджані, Іспанії, Швейцарії. Джазову сторінку фестивалю Cosmic Jazz Night, що відбудеться простонеба під зорями, відкриє тріо кращої джазової піаністки України Наталії Лебедєвої з кращою співачкою України за версією журналу Elle-Україні 2017 Лаурою Марті.

НЕвистава День/тінь від Київського імерсивного театру uzahvati

14, 15, 16 липня о 21:00

Не спектакль, а запрошення в гості. Вам запропонують чай і відверту бесіду, точніше занурення в реальне життя актора й автора пісень Павла Алдошина, який зустріне вас у своїй квартирі. Вечір в тісній компанії і без будь-яких правил. Буде затишно і відверто.

Візит до Victoria Museum — музею костюму та стилю

Весь липень

Victoria Museum — приватний музей костюмю і стилю Вікторіанської епохи — відкрився навесні 2017 року. Він займає два поверхи в історичній будівлі кінця 19-го століття, розташованому на Печерську. Постійно діюча експозиція Victoria Museum регулярно оновлюється, проводяться тематичні виставки. У приватній колекція музею — близько 100 автентичних чоловічих і жіночих костюмів і понад 350 інших експонатів, які передають атмосферу 1840-1910-х років. Це бальне, весільне та повсякденне взуття, брошки, капелюшки, парасольки, рукавички, тростини, театральні біноклі, сумочки та інші аксесуари.

 

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

Культгід ELLE: куди піти в Києві в другій половині серпня

Сексуальный гороскоп на август для всех знаков зодиака

Рецепт лавандового скраба для тела от beauty-специалиста Terre Blanche Hotel Spa Golf Resort

Салат с киноа, тахини, орехами и апельсинами от шеф-повара Филиппа Журдена