12 ПАР ЗОЛОТЫХ СЕРЕЖЕК ДЛЯ ТЕХ, КТО ЛЮБИТ БЫТЬ В...

7 BEAUTY-СОВЕТОВ, КОТОРЫЕ ПРИГОДЯТСЯ ВАМ В...

ПОДЪЕМ В 5:30, МЕДИТАЦИЯ И ЯБЛОЧНЫЙ УКСУС:...

ОСТАННІЙ ДЕНЬ ЗЙОМОК «ДРУЗІВ»: КОРТНІ КОКС...

ДА БУДЕТ ЦВЕТ: РОСКОШНЫЕ ПЛАТЬЯ, ПЕРЬЯ И БАНТЫ В...

11 кінопрем'єр жовтня, які вам точно сподобаються

Із Анджеліною Джолі, Тімоті Шаламе, Джуліанною Мур та Жаном Рено у головних ролях

Фото: кадр із фільму «Дощовий день в Нью-Йорку»

Рейтинг статьи / 0
5 5 4

«Джокер», з 3 жовтня

Відчуваючи самотність, Артур Флек шукає моральної підтримки. Гуляючи покинутими вулицями ворожого Ґотему, він носить дві маски: першу використовує для щоденної роботи клоуном, а під іншою ховається від суспільства. Життя хлопця надто складне, а його погляди надто щирі для цього жорстокого світу.

«Операція колібрі», з 3 жовтня

Двоюрідні брати з Нью-Йорка Вінсент і Антон — гравці в грі високочастотного трейдингу з високими ставками, де перемога вимірюється мілісекундами. Їхня мрія? Побудувати пряму оптоволоконну кабельну лінію між Канзасом і Нью-Джерсі й заробити на цьому мільйони. Але ніщо цим двом не дається просто. Антон є мозком, а Вінсент — шахраєм, і разом вони штовхають один одного і кожного навколо себе до межі. Їм постійно наступає на п’яти колишня начальниця Єва Торрес — могутній трейдер-маніпулятор, яка не зупиниться ні перед чим, щоб перемогти.

«Двійник», з 10 жовтня

Кілер Генрі Броген вирішує поставити крапку у професійній кар’єрі. Та несподівано на його шляху з’являється таємничий двійник, який знає про кожен наступний крок.

«Захар Беркут», з 10 жовтня

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців (брати Беркути) потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

«Після весілля», з 10 жовтня

Ізабель працює волонтером і все своє життя присвячує допомозі іншим. Одного разу до неї звертається жінка, що керує мільойнною корпорацією та хоче пожертвувати велику суму на доброчинність. Ізабель ще не знає, чим обернеться це знайомство. Їхня зустріч в Нью-Йорку проходить успішно, але випадково Ізабель зустрічає її чоловіка. Вона ще не здогадується, що хтось почав гру чужими долями, в якій правда виявиться небезпечнішою за брехню.

«Джексі», з 10 жовтня

У Філа є серйозна залежність — він не уявляє життя без телефону. У нього немає друзів, немає дівчини, а заробляє він тим, що пише різні топи про популярну культуру для одного сайту. Але скоро його статус в Facebook зміниться: адже він придбав нову модель телефону з вбудованим помічником Джексі — лайф-коучем, віртуальним асистентом і чирлідером. З її допомогою Філ починає жити реальним життям, але чим більше він віддаляється, тим сильніше Джексі намагається утримати Філа, навіть якщо для цього потрібно зіпсувати його життя.

«Чаклунка: Повелителька темряви», з 17 жовтня

Приголомшлива фентезі-історія продовжиться! Після того як Чаклунка наклала закляття на королеву Аврору, життя магічного лісу та його фантастичних мешканців змінилося назавжди. Щоб вистояти у боротьбі проти темряви, молода правителька повинна знайти могутніх союзників — інакше її світ зникне.  

«Дощовий день в Нью-Йорку», з 17 жовтня

Двоє молодих людей приїжджають на вихідні до Нью-Йорка, де їх зустрічають погана погода і низка пригод.

 «Холодна кров», з 17 жовтня

Найбільш розшукуваний з-поміж таємних найманих вбивць, він насолоджується самотньою відставкою на березі маленького віддаленого озера в горах. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на мотосанях, знаходить прихист в його шале. Чоловік, що все життя вбивав, вперше рятує життя, але жертва виявляється не такою простою, як здається.

Зйомки картини проходили в українських Карпатах (національний парк «Синевир»), а також в США (Нью-Йорк) та Канаді. У головній ролі — Жан-Рено.

«Зеровілль», з 24 жовтня

Події розгортаються в Голівуді в 1969 році. Сюди приїздить дивак Айк Джером (Джеймс Франко). Це 24-річний студент-архітектор, який фанатіє від усього, пов’язаного з кінематографом. Він привертає увагу майбутніх колег татуюванням на бритій голові і швидко досягає поставленої мети. Тепер Айк працює монтажером над повнометражною стрічкою, а на його шляху трапляються найрізноманітніші представники галузі.

«Сирота Бруклін», з 31 жовтня

Четверо сиріт сліпо віддані своєму покровителю — шахраєві-детективу Френку Мінні, який витягнув їх з притулку. Хлопці готові виконати будь-яке доручення Френка. Один з героїв — Лайонелл Ессрог, який страждає синдромом Туретта і який стане справжнім детективом, що розслідує справу про вбивство Мінні.

8 кінопрем’єр січня, які не можна пропустити

7 кінопрем'єр грудня, від яких ви будете в захваті

Шість кінопрем'єр листопада, на які ми так сильно чекаємо