ТЕСТ: ЧТО ВЫ ЗНАЕТЕ О СТАРЕНИИ КОЖИ?

ЛЕРА ГУЗЕМА: «НА ФИЗИЧЕСКОМ УРОВНЕ МЫ ДРУГ ДРУГА...

SAVE THE DATE: ELLE ACCTIVE FORUM ПРОЙДЕТ В...

МАКС БАРСКИХ И LITKOVSKAYA ВЫПУСТИЛИ НОВУЮ...

НАРЕШТІ ЦЕ СТАЛОСЯ: СЕРІАЛ «ДРУЗІ»...

Кінопрем’єри травня: 9 фільмів, які не можна пропустити

Біографічні драми, комедії та трилери, варті вашої уваги

Рейтинг статьи / 0
5 5 13

«За п’ять кроків до кохання», прем’єра 1 травня

Простір, в якому живуть ці двоє, диктує жорстку умову: закохані повинні перебувати не ближче метра один від одного, їм недоступний навіть дотик. Але справжня любов не знає кордонів, і чим сильніші почуття, тим більша спокуса порушити правила.

«Аманда», 2 травня

Давид живе випадковими заробітками і одного дня закохується в дівчину, яка щойно переїхала до Парижа. Але незабаром його життя різко змінюється після раптової смерті сестри. Окрім шоку і болю, Давид тепер опиняється сам на сам зі своєю молодшою племінницею Амандою, якій потрібна опіка.

«Шахрайки», 9 травня

Блискучі шахрайки Енн Гетевей та Ребел Вілсон виходять на велике полювання! Одна — витончена грація з холодним розумом, яка завжди зриває куш, інша — дівчина проста і за мить вичистить ваші кишені. Хто ж з них заволодіє серцем і банківським рахунком нової жертви?

«Мікеланджало. Нескінченність», 9 травня

Через діалог кіно і живопису показано портрет людини, здатної на різкі контрасти, сильні пристрасті та вражаючу сміливість, коли справа доходить до захисту ідеалів. Безсмертна особистість, один з найбільших художників, яких коли-небудь бачив світ.

«Джон Уік — 3», 16 травня

Суперкілер Джон Уік після порушення кодексу таємної гільдії асасинів отримує статус вигнанця-екском’юнікадо. За його голову призначено ціну у 14 мільйонів доларів, і армія найжорстокіших професійних убивць з усього світу починає на нього криваве полювання.

«Геній і безумець», 16 травня

Професор Джеймс Мюррей в середині XIX століття починає збирати слова для першого видання Оксфордського словника англійської мови і отримує понад 10 тисяч пропозицій від пацієнта кримінальної психіатричної лікарні Бродмур доктора Вільяма Майнора.

«Аладдін», 23 травня

Молодий злодій Аладдін хоче стати принцом, щоб одружитися на принцесі Жасмін. Тим часом візир Аграби Джафар має намір захопити владу над Аграбою. Для цього він прагне дістати чарівну лампу із печери чудес, доступ до якої дозволений лише тому, кого називають «алмаз неограненний». І цією людиною є ніхто інший як сам Аладдін.

«Анджело», 23 травня

Відень, початок XVIII століття. Африканський хлопчик-раб Анджело потрапляє під опіку графині: вона вирішує хрестити його і дати освіту. Досягнувши повноліття, Анджело стає знаменитим талісманом віденського двору, поки не вирішує таємно одружитися на білій жінці.

«Річард говорить «Прощавай», 23 травня

Професор коледжу живе з нерозумним запереченням свого майбутнього після діагностики невиліковної хвороби.

Тест: Что вы знаете о старении кожи?

Лера Гузема: «На физическом уровне мы друг друга воспринимаем по запаху»

11 кінопрем'єр жовтня, які вам точно сподобаються