АННА РИЗАТДИНОВА: "ОБЩЕНИЕ С СЫНОМ, ЛЮБИМЫЕ...

ЦЕЛЛЮЛИТ И МУЧНОЕ: ЕСТЬ ЛИ СВЯЗЬ?

5 ФИЛЬМОВ ОСНОВАННЫХ НА РЕАЛЬНЫХ СОБЫТИЯХ 

12 ФИЛЬМОВ, СНЯТЫХ В ВЕНЕЦИИ

ЕЛИЗАВЕТА II ОТРЕЧЕТСЯ ОТ ПРЕСТОЛА В 95 ЛЕТ?...

7 кінопрем'єр грудня, від яких ви будете в захваті

Із Ніколь Кідман, Марго Роббі, Шарліз Терон та Деніелом Крейгом у головних ролях!

Фото: кадр із фільму "Секс-бомба"

Рейтинг статьи / 0
4 5 18

«Фріда. Viva La Vida», з 4 грудня

У компанії Азії Ардженто ми дізнаємося про життя мексиканської художниці з унікальних першоджерел: її листів, щоденників і спогадів друзів і близьких. Фріда. Viva La Vida — ваш квиток у захопливу подорож світом Фріди Кало.

 «Аеронавти», з 5 грудня

Вчений Джеймс Глейшер і відважний пілот Амелія Рен опиняються в центрі епічної боротьби за виживання, коли намагаються зробити відкриття на повітряній кулі.

«Ножі наголо», з 5 грудня

Коли відомого автора детективів Гарлана Тромбі знаходять мертвим у його маєтку одразу після святкування 85-річчя, допитливий детектив Бенуа Блан загадковим чином опиняється залученим в це розслідування. Блан намагається розібратися в недомовках і корисливій брехні сім'ї Гарлана та його відданого персоналу, щоб розкрити правду про передчасну смерть письменника.

«Чорний ворон», з 5 грудня

«Чорний ворон» покаже боротьбу українських повстанців проти радянської влади в 1920-х роках. Головний герой на прізвисько Чорний ворон — холодноярський отаман — організовує боротьбу проти більшовиків-окупантів, які вже захопили Україну і вводять в ній свій радянський лад, вбиваючи патріотів та утискаючи українську культуру.

«Проксіма», з 12 грудня

Сара — французький астронавт, яка люто тренується в Європейському центрі астронавтів у Кельні.  Єдина жінка серед європейських астронавтів, вона живе одна зі своєю семирічною дочкою Стелою. Вона дуже любить дівчинку і відчуває провину за те, що не може приділяти їй більше часу. Коли Сару обирають для виконання важливої космічної місії під назвою «Проксіма», її життя та життя Стели перевертаються з ніг на голову.

«Секс-бомба», з 19 грудня

Фільм розповість про трьох жінок — Мегін Келлі, Гретчен Карлсон та Кайлі Поспісін, які першими виступили зі звинуваченнями в сексуальних домаганнях проти глави Fox News і Fox Television Stations Роджера Айлза, в результаті чого той був змушений залишити керівну посаду.

«Кішки», з 19 грудня

Мюзикл про щорічний грандіозний котячий бал, де збираються кішки з «Племені обраних» з різних куточків землі. Усі вони різні: породисті і безпородні, юні і старі, домашні улюбленці і бездомні. При зустрічі кожна кішка розповідає про себе — чому ж вона так виняткова і за що її можна вважати обраною.

Анна Ризатдинова: "Общение с сыном, любимые люди рядом — это то, что делает меня полной сил"

Шість кінопрем'єр листопада, на які ми так сильно чекаємо

11 кінопрем'єр жовтня, які вам точно сподобаються