«Київська Камерата» та оркестр Mriya в Німеччині: українські колективи виступлять до роковин повномасштабного російського вторгнення

Серія концертів «Незламні» в німецьких містах

До других роковин з початку повномасштабного російського вторгнення у Німеччині відбудеться серія концертів «Незламні». У виступах візьмуть участь два українські колективи — Національний ансамбль солістів «Київська Камерата» та оркестр Mriya, створений навесні 2022 року. 

Концерти розпочнуться 23 лютого у Постдамі, потім їх проведуть 24 лютого в Берліні й 25 лютого — у Лейпцигу. 

«Це зустріч двох колективів, які в різних складних умовах продовжують жити й нести українську культуру у світ. Оркестр Mriya, який відкриває українську музику у найкращих залах Німеччини, і легендарний колектив «Київська камерата» обʼєднують зусилля. Вірю, ці концерти в такі дуже непрості для нас дати принесуть великий медіарезонанс в Німеччині», — ділиться авторка проєкту та керівниця оркестру Mriya Катерина Супрун.

Концерти оркестрів відбудуться під керівництвом диригента Рока Фаргаса, який здобув освіту у Кембриджі, Royal Academy in London, а нині вчиться в університеті Ференца Ліста у Веймарі. Солісткою концерту стане скрипалька та народна артистка України Богдана Півненко.

Під час виступів прозвучать твори таких композиторів, як Генріх Франц фон Бібер, Фелікс Мендельсон-Бартольді, Олександр Родін, Ганна Гаврилець та Золтан Альмаші.

Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали