Дипломатична місія української класики: «Київська Камерата» відправиться в тур містами США

Колектив виступить у Carnegie Hall та Kennedy Centre

З 27 квітня до 7 травня у США проходитимуть концерти «Київської Камерати». Виступи за участі солістів Богдани Півненко, Дмитра Таванця та Катерини Супрун відбудуться в Нью-Йорку, Грінвічі та Вашингтоні на найпрестижніших концертних майданчиках — зокрема, Carnegie Hall та Kennedy Centre. 

Богдана Півненко, Дмитро Таванець та Катерина Супрун

Програма «Київської Камерати» складається з творів сучасних українських композиторів: Валентина Сильвестрова, Мирослава Скорика, Євгена Станковича, Вікторії Польової, Олександра Щетинського, Олександра Козаренка та Володимира Зубицького. На концертах у Carnegie Hall та Kennedy Centre організатори збиратимуть кошти на гуманітарні потреби зруйнованих та деокупованих міст України.

У турі на благодійних засадах візьмуть участь зірки світової класичної музики: меццо-сопрано Джойс ДіДонато та український хор «Думка» з Нью-Йорка.

Однією з ініціаторок серії заходів «Київської Камерати» в США стала диригентка Кері-Лінн Вілсон — разом зі скрипалькою Богданою Півненко вона вибудувала програму українських прем’єр для туру містами США. 

Реклама

Популярні матеріали

Знайомтеся, Олександр «Терен» — український ветеран та новий...


«Я часто питала, за що мені ця втрата. А потім зрозуміла: війна не...


Найстильніші сумки для літньої пори в новій колекції HARVEST...


Читайте також
Стиль життя / Блог стиль життя

Бердвотчинг: що це таке і де його шукати

Популярні матеріали