15 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ДЕЛАТЬ С БРОВЯМИ...

ЮГ УКРАИНЫ: КУДА ОТПРАВИТЬСЯ В ПУТЕШЕСТВИЕ...

СМОТРЕТЬ ДО КОНЦА: ИСПОВЕДЬ ТИНЫ КАРОЛЬ В...

«ЛЮДИ ПО-ПРЕЖНЕМУ ХОТЯТ УВИДЕТЬ МОЮ ГРУДЬ. А МНЕ...

HOT NK: НАСТЯ КАМЕНСКИХ ПРЕДСТАВИЛА...

Bazaar Fashion Forward: Анна Земскова проведе інтерв'ю з Жаном Гріцфельдтом

Не пропустіть!

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Ми продовжуємо сповіщати вас про нові інтерв’ю з учасниками та переможцями конкурсу Bazaar Fashion Forward. 26 серпня о 20:00 головна редакторка Harper’s Bazaar Анна Земскова поспілкується з переможцем Bazaar Fashion Forward 2013 року в номінації «Фешн-дизайнер», дизайнером Жаном Гріцфельдтом. За час своєї роботи в модній індустрії він зміг заявити про себе як один з найепатажніших та найвинахідливіших дизайнерів України, розвиваючи свій бренд Jean Gritsfeldt, а також побудувати успішну кар’єру на телебаченні. Ви вже могли ознайомитися з думками Жана щодо роботи дизайнера в матеріалі під назвою «5 міфів про професію дизайнера». Дізнатися більше про те, як розвивати свій модний бренд в Україні, вміти створювати незвичайні покази і не тільки ви зможете, переглянувши онлайн-інтерв’ю з Жаном.

Прямий ефір буде транслюватися на офіційному YouTube-каналі Harper’s Bazaar. Аби переглянути його, необхідно заповнити коротку анкету за посиланням.

 

Анна Земскова проведе онлайн-інтерв’ю з Марією Гаврилюк

Анна Земскова проведе онлайн-інтерв'ю з фешн-редакторами Harper’s Bazaar Вікторією Фурманюк та Антоном Єременко

Анна Земскова проведе інтерв'ю з Євгенією Скварською

«Чому чоловікові має бути соромно за те, що він допомагає змінювати підгузки чи сам готує для дитини?» Олена Зеленська написала колонку про рівність

Смотреть до конца: исповедь Тины Кароль в клипе-трилогии «Найти своих»

Кето-халва: пошаговый рецепт десерта, от которого все без ума