Американський музикант Ів Тюмор дасть сольний концерт в Україні

Звучання, що багатьом буде до душі 

Експериментальний музикант Ів Тюмор приїде до України із сольним концертом!
Якби творчості Іва не існувало, нам довелося б вигадати її самотужки. Він грається з гранями сучасного мистецтва, на кожному кроці розкриваючи свій внутрішній світ та автентичне сприйняття музики. Рок та поп, психоделіка та електроніка гармонійно співіснують, змінюючись у пропорціях від альбому до альбому. Про лайви й говорити не варто — це окремий витвір мистецтва, який ми зможемо побачити 20 червня 2022-го у Bel Etage!

ив7Шон Бові, він же Ів Тюмор, почав творчий шлях ще у 2010-х, пишучи треки, якими не вдавалося зацікавити публіку в рідному штаті чи зібрати бодай маленький зал. Але музиканту було байдуже: пізніше він розповідатиме в інтерв’ю, що знаходив у творчості вихід з тоскного консервативного середовища. Ів продовжує наполегливо працювати й вже у 2016-му вистрілює з альбомом Serpent Music, після якого критики почнуть порівнювати його з Джеймсом Ферраро та Діном Блантом.

ив2Далі — роки експериментів зі звучанням та його подачею, аби у 2020-му випустити альбом Heaven To A Tortured Mind, який The Guardian назвали геніальним, та вирушити з ним у світовий тур. Альбом вийшов неординарним, по-справжньому експериментальним: в ньому одночасно і хаос з музичних напрямків, і внутрішній порядок, що прослідковується у змінах настроїв від треку до треку. Підсилює силу музики візуальний перформанс, після якого неможливо вийти із залу, не закохавшись у творчість Іва Тюмора ще більше.

Квитки на концерт: concert.ua


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали