7 вистав про видатних діячів, які варто відвідати найближчим часом

Події, присвячені Лесі Українці, Ліні Костенко та Ван Гогу

Pochayna Event Hall разом з Майстернею Лєни Лазовіч розпочинає проєкт «Людина і час», присвячений видатним діячам України та світу. З лютого до квітня всі охочі зможуть відвідати вистави та перформативні заходи й дізнатися більше про Ван Гога, Астрід Ліндгрен, Олену Телігу, Ліну Костенко, Лесю Українку та Василя Стуса. 

Ми розповідаємо про 7 подій проєкту, які варті вашої уваги. 

«Ван Гог. Листи до брата Тео»

Коли: 23 лютого | 18:30
Режисерка: Олена Лазовіч


Вистава про Ван Гога створена на основі листів художника до його найріднішої людини — брата Тео. Вона надихає та дарує сили, наповнює світлом і красою справжнього мистецтва. Як продовжувати робити те, що тобі цікаво, навіть коли в тебе ніхто не вірить? На це питання і відповідає вистава. 

«Леся Українка. Вершники мрій»

Коли: 28 лютого | 19:00
Режисерка: Аліка Федотова

Ця вистава — спроба розповісти про Лесю Українку, а також зняти її з монумента величі й розвінчати міф про  хвору жінку, що уособлює собою жертовність та страждання. Режисерка вирішила подивитися на життя поетеси крізь призму її дитинства: світлого, безхмарного, щасливого. 

«Пісня Орфея. Василь Стус»

Режисерка: Олена Лазовіч

Велика людина, сильний поет, громадський діяч та борець за правду постає перед нами люблячим батьком та чоловіком, який перебуває у внутрішньому конфлікті між боргом громадянина та батька. Це вистава про те, як не втратити людяність у надлюдських випробуваннях і знаходити в собі сили боротися за власні цінності та свободу.

«Олена Теліга. Повернення»

Режисерка: Олена Лазовіч

Життя та творчість Олени Теліги — це приклад незламної боротьби за право бути українкою. Вистава розповідає про вимушену еміграцію письменниці, її культурну діяльність та перебування у німецькій окупації.

«Астрід знайомиться з Пеппі»

Режисерка: Олена Лазовіч

Діти обожнюють історії Астрід Ліндґрен. Одна з героїнь письменниці, Пеппі Довгапанчоха, — смілива та смішна дівчинка, неперевершена складачка історій, яка підтримує дітей та допомагає їм не боятись. Це вистава з фрагментами інтерв’ю та власними спогадами Астрід Ліндґрен, яка розповідає про власну боротьбу авторки зі світом жорстокості.

«Вечір сучасної української поезії» 

Глядачі почують вірші авторів-сучасників: Сергія Жадана, Юрія Іздрика, Марини Пономаренко, Мирослава Лаюка, Ірини Цілик, Марисі Нікітюк, Артема Чеха, Максима Кривцова, Павла Вишебаби, Галини Крук, Юрія Андруховича. Це вечір про гострі та болісні теми.

«Ліна Костенко»

Ліна Костенко — одна з найвідоміших шістдесятниць. Це вечір, присвячений її творам — зокрема,  роману у віршах «Маруся Чурай».

Реклама

Популярні матеріали

Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Куркума для схуднення, омолодження та виведення токсинів: як та...


Про що говорять чоловіки: 10 секретів, які варто знати кожній...


Читайте також
Популярні матеріали