5 вистав, які варто відвідати у Києві цього тижня

Плани на тиждень

Новий тиждень — нові події, варті вашої уваги. В Міжнародний день театру розповідаємо про найцікавіші вистави, що відбудуться в Києві цього тижня: від екзистенційних постановок про сенс життя до переосмислення «Наталки Полтавки» та оперети за мотивами «Марусі Чурай».

«Синій автомобіль»

Де: Молодий театр

Коли: 28 березня

Одноактова моновистава Олексія Вертинського, поставлена в київському Молодому театрі режисером Ігорем Славинським за однойменною п’єсою Ярослава Стельмаха. Вперше її показали на камерній сцені Молодого театру в 1998 році. В центрі сюжету — автор, який шукає сюжет для свого нового твору, роздумує над непростою долею творчої людини та пригадує окремі події з власного життя.

«Наталка Полтавка.doc»

Де: Театр на Печерську

Коли: 30 березня

Наталка Івана Котляревського уособлює українську дівчину ХІХ століття. А якою вона була б сьогодні? На сцені герої поговорять про питання цілісності особистості, її життєвих орієнтирів, проблеми еміграції й не тільки. Проєкт реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

«Що трапилось у зоопарку»

Де: Національний академічний драматичний театр ім. Лесі Українки

Коли: 2 квітня

П’єса американського драматурга Едварда Олбі «Що трапилося у зоопарку» про людську самотність і пошук сенсу життя була написана всього за одну ніч. Головні герої Пітер і Джеррі випадково знайомляться неподалік зоопарку. Ця зустріч двох діаметрально протилежних людей стає фатальною.

«Сталкери»

Де: Театр драми та комедії

Коли: 1 квітня

Комедійна вистава «Сталкери» від драматурга Павла Ар’є. Герої вистави — мешканці зони відчуження, які не захотіли залишати свої домівки. Вони продовжують жити, сміятися та приймати своє життя таким, яким воно є, попри все. Цікавий факт: мати автора працювала у зоні відчуження, яка утворилася внаслідок Чорнобильської катастрофи в 1986 році, тож ця вистава є по-справжньому особливою для нього.

«Маруся Чурай»

Де: Київський національний академічний театр оперети

Коли: 2 квітня

Оперета за мотивами епосу легендарної української поетеси Ліни Костенко «Маруся Чурай». В основі твору — відома балада «Ой не ходи, Грицю…». Маруся, яку засудили до страти через вбивство її коханого, чекає на виконання вироку. Однак останньої миті надходить наказ звільнити дівчину. Після всіх випробувань Маруся вирушає до Києва. Дорогою вона бачить красу своєї Батьківщини й разом із тим — жахливі наслідки війни.


Реклама

Популярні матеріали

Скоро у кіно: 10 кінопрем'єр червня, на які ми чекаємо з нетерпінням...


Зірка «Надприродного» відвідав роботи з розмінування у...


Головний аксесуар цього літа, без якого нам не обійтись


Читайте також
Популярні матеріали